Podzimní trendy v líčení

Je tu podzim, který kromě padajícího listí a deštivých dnů přináší i o něco milejší zprávy. Řeč je o trendech v podzimním líčení. Přečti si co letos “frčí” a buď stylová i v této pochmurné a nostalgické roční době.

Buď hravá, smyslná a hlavně plná ženskosti. Letošní podzim se nese v matu a výrazných barvách, které v tobě probudí opravdovou femme fatale.makeup-trendy-liceni-2011-podzim

Na co se zaměřit

 

Bezchybná sametová pleť

Základem líčení je samozřejmě dokonalá tvář. Hladká pleť s minimem lesku – matná, je letos v kurzu. Na výsluní jsou přirozené tóny make-upů, kvalitní korektory a hlavně sypké pudry.

Oči ve stínech

Kouřové líčení je stálicí již velmi dlouhou dobu, tento rok tomu není jinak. Výrazné stínování pomocí šedé, černé, hnědé, fialové, zelené a burgundy barvy, je tím pravým ořechovým. Experimentuj!

Retro linky a hravé řasy

Výrazné linky na horním víčku podtrhují ženskost. Dodají na smyslnosti a uhrančivosti očí. Ať už jsou lesklé či matné, svůj úkol vždy plní dokonale. Pohraj si se šířkou a délkou linek. Na dramatičnosti ti ještě přidá správně zvolená řasenka dodávající délku a objem. Na trhy se také vrátily barevné řasenky. Momentálně je v dostupnosti hnědá, modrá, fialová a zelená barva.

V hlavní roli rtíky

Výrazné rty chtějí především odvahu. Nápadné tóny se nosí již delší dobu, letošní podzim tomu není jinak. Od tmavě rumělkové přes intenzivní červenou a burgundy až po fialovou a hnědou – to jsou ideální barvy pro tvé podzimní líčení, zvláště pak pokud jsou matné.

Třpyt a mat nehtů

Ani našim nehtům se trendy nevyhnou. Podzim bude ve znamení matných bordó odstínů, elektrizujících barev se třpytkami. Nebudou chybět ani různé druhy manikúr, od „punkové“ až po francouzskou.

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Comments are closed