Tři triky pro krásu podle hollywoodských hvězd

Každá z nás má svůj vlastní trik pro krásu, který by možná neprozradila ani nejlepší kamarádce. Hvězdy si naštěstí na tajnosti kolem své krásy až tak nepotrpí a se svými kouzly se nám ochotně svěřily. Zjisti, jak si Pink udržuje hedvábně hladkou pokožku, jak je možné, že vlasy Ashley Tisdale se vždy tak nádherně lesknou, a proč má Kim Kardashian pokaždé rozzářená líčka.

hvězdy

Tajemství hebké pokožky: tělové máslo

Pink: „Jedním z kosmetických výrobků, bez kterého prostě nemůžu žít, je oříškové tělové máslo. Nádherně voní a jeho roztírání po celém svém těle si pokaždé neuvěřitelně užívám. Všichni se mě ptají, jak je možné, že mám tak krásně hebkou kůži – vděčím za to právě tělovému máslu.“

Jak je možné, že to funguje? Tělová másla mají několikanásobně vyšší hydratační účinky než běžná tělová mléka a krémy. Pokožku nejenom dokonale vyživují, ale také ji chrání – před mrazem, sluníčkem a dalším vlivy, které kůži nepříjemně vysušují. Kvalitní tělová másla se vyrábějí z těch nejlepších přírodních ingrediencí, které jemně hýčkají celé tvé tělo. Budeš-li se jimi mazat pravidelně, zpomalíš přirozené stárnutí pokožky a tvorbu vrásek.

Růžová zdravíčka dokážou divy

Kim Kardashian: „Nikdy si nezapomenu poprášit líčka sladce růžovou tvářenkou. Když to s ní nepřeženete, bude vypadat přirozeně – jako byste se zrovna proběhly na čerstvém vzduchu, a to je děsně sexy. Tvář se díky ní vždy krásně rozjasní.“

Jak vybrat tu pravou barvu tvářenky? Odstín tvářenky by měl být co nejpodobnější přirozené barvě tvých líček například po hodině aerobiku či jiného sportování, při kterém se pořádně zadýcháš. Ženám se světlou pletí obecně sluší spíše jemné růžové či lehce korálové odstíny tvářenky. Pokud je tvá pleť od přírody snědší, vsaď na vínové a bordó tóny. Nezapomeň, že tvářenka na denní nošení by měla být spíše nenápadná, má dodat líčkům pouze lehký nádech. Při večerním líčení nebo na focení si můžeš dovolit i sytější barvy.

hvězdné tipy pro krásu

Naše tipy:
1. Tělové méslo Granátové jablko, SPAresource, 89 Kč (50 ml)
2. Uhlazující sprej na vlasy Vital Hair Shine look, Lybar, 79 Kč
3. Tělové máslo Mléko a med, Boemi, 135 Kč (150 ml)
4. Tvářenka Mineral Powder brush, Essence, 69 Kč
5. Lesk ve spreji na vlasy Sparkling, GOT2B, 139 Kč
6. Tvářenka Blush Accord Parfaid, L´Oréal Paris, 259 Kč
7. Tělové máslo BIO olivový olej a bílý čaj, Macrovita, 299 Kč (200 ml)

Poškozené vlasy potřebují dodat lesk

Ashley Tisdale: „V poslední době jsem si přestala žehlit vlasy pro lepší pocit, že si je tolik neničím. Bez žehličky ale vypadaly vysušeně a věčně byly rozlétané na všechny strany. Vyřešila jsem to s vlasovým leskem ve spreji, který se aplikuje do suchých vlasů. Ten vlasy krásně uhladí.“

Jak správně používat vlasový lesk ve spreji? Lesk ve spreji je malý zázrak, který dovede opravdu hodně. Obalí vlasy tenkou ochrannou vrstvičkou, díky které budou odolnější okolním škodlivým vlivům. Zároveň budou vypadat silnější, lesklejší, a tím pádem zdravější.  Nesmí se to s ním však přehánět, pod nánosem lesku by tvá kštice zplihla. Nejlepší je nanášet ho do ještě lehce vlhkých vlasů a rozčesat po celé délce. Nespotřebuješ ho tak tolik, jako kdybys sprej stříkala do suchých vlasů. A hlavně – nikdy lesk neaplikuj přímo ke kořínkům, vždy jím přestříkej jen konečky.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.