Vlasové trendy léto 2015

Jaro je tady a s ním i velká řada nových módních kreací. Jak je tomu každým rokem i letos si pro nás módní diktátoři připravili vlnu nositelných i nenositelných trendů. Pokud máš chuť na změnu a nevíš jakou, zkus se inspirovat tímto článkem.

barvavlasu

Pěšinka uprostřed a na straně

Pěšinka z našich hlav nikdy nevymizí. Je to nestárnoucí klasika a hlavně přirozená poloha pro naše vlasy. Jak si ji letos načeše, bude úplně jedno, parádu naděláme tak či onak.

Rozcuchaná

Tento trend jde ruku v ruce s tím předešlým – sází na přirozené „posazení“ vlasů a jeho cílem je působit neučesaně.

Napůl rozpuštěné

Účesy typu „nestihla jsem ho dodělat“ byly velmi oblíbené v antice. Stačí sepnout horní část vlasů a zbytek nechat volně rozpuštěný.

Krepování

Na krepování vlasů si určitě mnohé z nás pamatují z dětství, kdy se jednalo o velký hit. Nyní se vrací opět na výsluní v rozpuštěných i seplých variantách účesů.

Mokrý vzhled

Mokrý efekt vlasů se poslední léta objevuje neustále na molech, letos tomu není jinak a stává se doslova hitem. Dohladka nagelované vlasy nebo rovnou v culíku tento rok vévodí.

Drdůlky a twisty

Dva praštěné drdůlky, které jsme nosily, jako malé holčičky jsou letos velmi v kurzu. Čím víc si jich na hlavě uděláš tím líp. Opomíjeny nezůstávají ani klasické elegantní drdoly.

Copánkohraní

Letošním velkým trumfem účesů jsou různě velké copánky mnoha stylů, které se dají doplnit květinami, kořalkami nebo perličkami.

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.