Vyber si nej letní top!

holkyLéto je jako dělané pro příležitost blýsknout se v super originálním letním tríču nebo sexy topu. Barvám, střihům, či vzorům se meze rozhodně nekladou. My jsme vybrali několik kousků, které stojí vážně za to. Je přece nejvyšší čas popřemýšlet, co si za své jedničky na vysvědčení budeš přát od rodičů;)

8 STATEČNÝCH… aneb ten nej letní výběr!

tricka

1. Bez pruhů ani ránu – toť heslo letošní sezony. A nám se moc líbilo modrozelené tričko s mašlí na spodním okraji, vypadá úžasně! (Time-Out)
2. Je libo barvičky? V “háemku” jsme narazili na super tílko, které se zavazuje kolem krku. Nevaž se, odvaž se! (H&M)
3. Cvičila jsi poctivě cviky z článku TOP 5 cviků pro svůdné paže a hrudník, který vyšel před nějakým tím pátkem na Slečně? V tom případě se nemusíš stydět svá krásně vypracovaná ramena ukázat v topu bez ramínek! (Bench)
4. Máš raději klasiku a upředňostňuješ příjemný materiál? Jasně červené tričko nejen zvýrazní tvou postavu, ale o prázdninách na něj jistě nedáš dopustit! (H&M)
5. V jednoduchosti je krása, což o žluťáskovém tílku z jemnými puntíčky platí na sto procent. Skvěle se ti v něm bude přečkávat pár posledních perných dní ve školní lavici. (H&M)
6. Hledáš něco pohodlného, ale přitom v žádném případě ne neoriginálního? Růžuvé tričko se zvláštním potiskem ti jistě udělá radost, ať si kdekoli. (Time-Out)
7. Vyrážíš na pařbu nebo na koncert? Nezapomeň na top s bláznivým potiskem. Odvážnější slečny můžou zvolit potisk klidně ve stříbrné nebo zlaté. (Time-Out)
8. Puntíček podruhé, proč ne? Až ze sebe budeš chtít udělat něžnou dívku s romantickou duší, není snad nic ideálnějšího než takovýto modýlek. (Time-Out)

Tak co, se kterým z triček jsme se ti trefili nejvíc do vkusu? :-)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

11 Comments
  1. Mě teda dostalo to z Bench,ale netušm,kde ho sehnat ,když jsem na svých toulkách Omlomoucem ani Brnem na podobný shop ještě nenarazila…

  2. 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! To je taaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk úžasnýýýýýýýýýýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.