Vyjádři svoji jedinečnost originálním tričkem

Zoufale procházíš obchody a ne a ne objevit něco, co by dokonale vystihovalo tvoji osobitost? Anebo pro někoho sháníš originální a zároveň vtipný dárek, který po Vánocích neskončí na dně skříně? S tričky Bastard se toho nemusíš bát a můžeš se vsadit, že ve stejném na ulici jen tak někoho nepotkáš.

Také nemáš potřebu strávit před odchodem do školy hodinu u zrcadla a “stajlovat” se, abys zaujala? Nechce se ti mačkat se ve školní lavici v nepohodlných blůzkách, i když vypadají kdovíjak elegantně? Spoustu parády uděláš i v docela obyčejném tričku. Nemusí být z šifonu či hedvábí, stačí i bavlněné, které ti dobře padne a budeš se v něm cítit komfortně.

Pokud však chceš vybočovat s řady, neodpusť si alespoň vtipný potisk. A tím nemyslíme dámská trička z řetězců s oblečením pro teenagery, kde beztak nakupuje celá vaše třída. Provokuj! Skutečně originální potisk nikdo nepřehlédne a třeba se stane výborným námětem k hovoru s tím fešákem z “áčka”, o kterém se ti zdá už od prvního září…

Originální dámská trička a mikiny od Bastard.cz

Na zimu zase oceníš teplou mikinu. Ani dámské mikiny nemusejí být nudné, aby ses v nich cítila jako v neforemném pytli. Díky vtipnému potisku budeš za hvězdu, přestože se ve škole šetří na topení a na prvních ranních hodinách se ti div nedělají omrzliny.

Překvapit kluka není jen tak, originální mikina zaujme

Vánoce se blíží, ale ty pořád ještě nemáš dárek pro miláčka? Kdyby dárek, ale co teprv nějaký opravdu dobrý nápad! Odbýt ho další vodou po holení z drogerie se ti nechce, ale na jeho vysněný nový mobil bys zase musela šetřit minimálně polovinu svého dosavadního života…

Také pro něj může být originálním dárkem mikina s cool potiskem, ve které bude v lednu před kámoši za velkého borce, čímž sama sebe vlastně pasuješ na nejlepší přítelkyni na světě.

Pánské mikiny a trička od Bastard.cz

Takový dárek ti přitom díru v kapse neudělá, za tričko dáš kolem 300 až 400 korun, pánské mikiny stojí běžně 600 až 800 korun. A pokud zrovna netrefíš velikost, po Vánocích můžeš zboží z Bastard.cz bez problémů vyměnit.

(komerční sdělení)

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.