Hurá do plavek

[button link=”https://slecna.info/tag/klarin-blog/” color=”green”]KLÁŘIN BLOG[/button]

I když nám to stále počasí nedává najevo, léto se nám jistojistě blíží a s ním i plavková sezóna. Každý rok se objevují trendy snad ve všem. Jaké jsou ty pro letošní plavky? Pojď se podívat společně se mnou na průřez tím nejzajímavějším, co nám návrháři přinesli.

Retro, zvířecí motivy, pestré barvy, odvážné střihy – to jsou trendy letošního léta, alespoň co se plavek týče. Pojď se na ně s námi podívat blíž!

Buď svůdná v retruplavky_retro_vintage

Už minulý rok zažívala 50.–60. léta neuvěřitelný boom, tento rok tomu není jinak. Sexy retro tentokrát boduje i u plavek. Zůstaň svá a začni lákat kluky na svůj krásný zadeček, který ti zaručeně vykouzlí kalhotky s vysokým pasem. Nezapomeň ale i na charismatickou vintage podprsenku, která ti vytvoří neméně lákavé poprsí. Retro styl plavek je letos absolutní jedničkou. Nech se inspirovat krásnou Marilyn Monroe či Grace Kelly. Vedou puntíky a květiny!

 

Odvaž se ve stylu 90. let

I na plavkách může vyniknout tvá kreativita, ať už střihem či potiskem. Inspirace 90. léty dává prostor plážím, neonům, vesmíru, ale i zvířatům. Stačí si jen vybrat. Se střihy to není vůbec jednoduché. Oslň sexy průstřihem – vzadu jako bikiny, zepředu jako jednodílné plavky.

plavky_90.leta

Propadni Bandeau

plavky_trendy_BandeauJako minulý rok i letos se na scéně objevují plavky, jejichž vršek nemá ramínka a navíc je velmi pohodlný. Tento styl je vhodný i pro ty z nás, které nemáme příliš velká prsa. Zaujmout můžeš bláznivým potiskem nebo rovnou třásněmi či volánky.

Probuď tygřici

Stálicí jsou také ještě pořád zvířecí vzory, především pak ty tygří. Novinkou je barevná kombinace, která nemusí odpovídat reálně barvě zvířecí srsti.

Nemusíš být sladěná

Fantazii se meze nekladou, a tak se nemusíš bát, že letos v plavkách šlápneš vedle. Nemůžeš najít stejné díly plavek? To vůbec nevadí! Čím více odlišné díly, tím lépe budou působit jako celek.

 

Tak co, podlehneš letošním módním trendům, nebo zůstaneš u svých starých plavek?

Autorka: Klára

3 Comments
  1. hrozně moc bych chtěla plavky ve střihu, které popisuješ jako styl 90. let, ale nemůžu je nikde sehnat. Jedny jsem viděla, ale stály tak 1500,- a tolik zas na plavky nemám :( .. nemáš nějaký tip? :)

    1. V běžných obchodech jsem je viděla hlavně New Yorkeru, kde mají poměrně velký výběr a také v Lindexu jsem nějaké zahlédla. Jinak mě napadá eBay – najdeš velké množství za relativně dobré ceny i s poštovným. Těm plavkám se říká monokiny (angl. monokini). Přeji hodně štěstí :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.