Letem světem se Slečnou

letem_svetem

První prázdninový měsíc je tu a s ním i spousta příležitostí podívat se na zajímavá místa, ať už někde blízko domova či v daleké cizině, promrskat jazyky a naučit se něco nového. Právě tématu cestování jsme se rozhodli věnovat červencové téma Slečny.

Na co se v tomto měsíci můžeš těšit? Třeba na tipy na výlety, recepty na netradiční chuťovky z cizích krajů a rady, jak si užít dovolenou se vším všudy.

Chybět nebude ani svěží letní móda, kosmetické vychytávky, tipy na čtení či inspirace pro šikovné tvořilky.

P.S.: Máš nápad na srpnové téma čísla nebo by sis na Slečně ráda přečetla článek podle svého přání? Vše (klidně i pochvaly či výtky) nám můžeš napsat do komentářů pod tímto článkem. Brzy připravíme hlasování, ve kterém čtenářky o příštím tématu rozhodnou.

XOXOXO
Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment
  1. Prosím o nějaký článek na téma pohyb a zdravé jídlo. Moc ráda si je čtu, šikly by se mi nějaké cviky na hezké tělo:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.