TÉMA ČÍSLA: Velké přípravy na léto

Noci jsou stále kratší, dny teplejší, shazujeme svršky a plníme šatníky trendy letními kousky. V květnu je to do léta už jen krůček. Hlavním tématem, kterým se na Slečně budeme tento měsíc zabývat, proto budou Velké přípravy na léto.

Na jaké články se už teď můžeš těšit?leto_pripravy_slecna

  • Test kosmetiky: Po letošní obzvláště dlouhé zimě je tvá kůže bledá a unavená. Jak jí dodáš ten správný nádech léta? Slečna pro tebe zcela nezávisle otestuje několik samoopalovacích přípravků.
  • Trendy, tipy a rady: Před sluníčkem je třeba se chránit. Těš se na článek s užitečnými radami, jak vybrat ty správné sluneční brýle nebo jaké plavky nejvíce zalichotí tvé postavě.
  • Buď fit: Prozradíme, jak účinně bojovat s celulitidou, a poradíme ti pár jednoduchých receptů na chutné a osvěžující drinky, které rozzáří tvou pleť.
  • Do života: Aby sis prázdniny mohla užít po svém, budeš pravděpodobně muset rozbít prasátko s celoročními úsporami anebo si najít nějakou brigádu. Na otázku, kde sehnat peníze na své prázdninové plány, je už nejvyšší čas

a mnohem více!

Co je to TÉMA ČÍSLA?

Jelikož vám, našim čtenářkám, chceme přinášet vždy něco navíc, bavit vás a být stále lepšími a lepšími, vymýšlíme neustále nějaké zlepšováky, vypilováváme fungování stránek a snažíme se o atraktivní obsah, rozhodli jsme se každé „číslo“ (tedy každý měsíc) věnovat něčemu aktuálnímu více do hloubky. Pro náš první květnový pokus jsme zvolili poměrně široké téma, ale plánujeme, že postupně se budeme věnovat konkrétnějším záležitostem, a naším cílem je přinášet více odborných rad. Články patřící pod téma měsíce budou vždy označeny.

Jakékoliv nápady, návrhy na vylepšení stránek a tipy na měsíční témata, která by vás zajímala, nám můžete kdykoliv psát sem do komentářů nebo posílat prostřednictvím formuláře.

S pozdravem a přáním krásně prožitého května,
redakce Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment
  1. Myslím, že jste vybrali téma, které se k blížicímu létu fakt hodí. Už se těším na články=)

Leave a Reply

Your email address will not be published.