A je to tu: jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 – SOUTĚŽ

Již tradičně tě zveme na jarní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se tento rok bude konat 14 a 15. března v na pražském výstavišti v Letňanech. Jedná se o již 17. ročník veletrhu a opět bude nabitý novinkami ze světa módy, kosmetiky i wellness.

Jestli přemýšlíš, co s volným víkendem, zajdi se na veletrh podívat. Nejen že se výborně pobavíš, ale dozvíš se o spoustě novinek ze světa krásy. Mimo to zde budou k dispozici profesionální poradci, kteří ti pomohou WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 PODZIMzodpovědět jakékoli otázky, týkající se zdravého životního stylu.

Pro potěšení našich dívčích očí se bude konat již tradičně i módní přehlídka s trendy šaty pro rok 2014. Na místě budou připraveny stánky s tématikou aromaterapie, anti-agingu, známých i nových kosmetických značek. Nepřijdeš ani o skvělé soutěže týmu Creative image teamu nebo Foto make-up v čele se Štěpánkou Podroužkovou.
Jelikož důležitý není jen zevnějšek, ale i vnitřní pohoda a harmonie, dozvíš se spousty nových informací o relaxaci, meditaci a využití aromaterapie i akupresury.
A jak se říká: ve zdravém těle, zdraví duch, pro úplnost ještě musím zmínit soutěž s názvem Beauty & Fitness Cup, kde se odborníci zaměří na kondici mužů i žen.

Pokud by ses ráda na veletrh podívala, máme tu pro tebe připravenou soutěž. Stačí, když správně zodpovíš dvě soutěžní otázky. Na tři vylosované výherce čeká:

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014
2. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014
3. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

Soutěžní otázky:

1. otázka
Kolik vystavovatelů se přibližně zúčastní veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15. 3. 2014 v PVA Expo Praha – Letňany,WOBAS 2014
a) 13
b) 30
c) 300

2. otázka
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15. 3. 2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční kolikátý ročník soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2014?
a) 7.
b) 8.
c) 9.

Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ WBS“. Soutěž končí 2. 3. 2014. Pozor! K odpovědi přidej i své jméno a telefonní číslo – výhry si soutěžící vyzvednou přímo na veletrhu.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.