Buď hvězda (ale neutrať majland!)

krasaSkoro každá celebrita je krásná. Jak to? Jednoduše na to mají peníze, které vráží do týmu specialistů. Ti se starají o jejich vlasy, make-up, nehty atd. Ale ani bez kreditní karty Paris Hilton nejsi úplně v háji. Máme pro tebe tipy, jak vypadat jako bohatá celebrita, ale za málo peněz!

  MAKE-UP!
  Nepotřebuješ zrovna tým vizážistů. Zkus pár jejich triků. Začni od základní péče – pořiď si kvalitní čistící gel a pečující krém pro tvůj typ pleti. Tyto dva přípravky dokáží zázraky. Do kosmetické výbavy levně pořídíš korektor, černou linku na oči a lesk na rty. Pro rozzářený pohled použij do koutku oka bílou linku. K vytvarování obličeje si pořiď růžovou tvářenku. Vyplatí se ale zainvestovat do opravdu kvalitní řasenky která je voděodolná, a tudíž vydrží celý den. Nešetři ani na dlouhodržícím make-upu.

   VLASY
   Základem krásných vlasů je kvalitní sestřih. Zajdi k dobrému kadeřníkovi, který pozná, jaký účes ti bude slušet. Pořidit si můžeš jemný šampon a výživnou vlasovou kúru, kterou si ale stejně dobře můžeš udělat doma. Do vlhkých vlasů používej pěnové tužidlo, které ti zajistí hustou hřívu. Pokud toužíš po uměle nadstavených vlasech, bude tě to stát minimálně 2 000 Kč, což už tedy není žádná legrace.krasa2

   TĚLO
   Krásnou postavu získáš jedině cvičením a zdravou stravou. Pro svěží, hebkou a pružnou kůži používej při sprchování pečující gely a po každé očistě použij tělové mléko. Pro sexy kůži si kup ty s malým množstvím samoopalovacího krému. Do třetice bys měla vlastnit přípravek proti celulitidě, a masážní rukavici. Denně stačí desetiminutová masáž.

     ŠPERKY
     Za krásné šperky nemusíš utrácet tisíce dolarů. Pár kousků z pravého stříbra by ti ve výbavičce chybět nemělo – například náušnice a prstýnky, ale v  obchodech je i levnější bižuterie. O tu se ale musíš víc starat. Nenechávej ji ležet na kraji umyvadla ani se s nimi nekoupej, protože by jednoduše zčernala. Ukládej ji do zvláštní krabičky na šperky.

      NEHTY
      Upravené nehty jsou tvojí vizitkou. Nejen na rukou, ale i na nohou. K jejich úpravě ti postačí nůžky a kleštičky na nehty, pilník a přípravek o odstranění přerostlé kůžičky. Ke konečné dekoraci si pořiď kvalitní lak, na něm nijak nešetři. Nosí se kratší, oválně zastřižené a stříbrně nalakované nehty. Zvol klidně i odstíny růžové nebo univerzální francouzskou manikúru. Můžeš se svěřit i do péče odborníků a zajít jednou za čas na manikúru a pedikúru. Vyjde ti to tak na 300 korun.

      Jak o sebe pečuje hollywoodská kráska?

      Krok 1 – Pije vodu! – Čistá voda je to nejlepší, co můžeš pít – pro krásu i zdraví. I když nepociťuješ žízeň, nezapomínej pít.
      Krok 2 – Vyčistí pleť! – Na vyretušovaných fotkách a přesvícených záběrech to není vidět, ale i hvězdy mají problémy s pletí. Důkladně ji vyčistit, odlíčit a vyživit je pro ně kosmetickýcm zákonem. A rozhodně používají opalovací krémy s vysokým faktorem.
      Krok 3 – Rozjasní se! – Usmívej se. Celebrity si zvykly usmívat se na všechny okolo, nikdy totiž nevědí, jestli je někdo nefotí. Tebe asi fotit nebudou, ale co když potkáš zajímavého kluka, který tvůj úsměv ocení? ;-)

      Text: Anita

      6 Comments

      Leave a Reply

      Your email address will not be published.