Červenec plný krásy a zdraví

letoAhoj!
Kalendář nám hlásí, že začal první prázdninový měsíc – tedy červenec. Co může být úžasnějšího než vědomí, že máš dva měsíce sluníčka, vodních hrátek a pozdního vstávání ještě úplně před sebou? Buď však chytrá a volno pořádně zužitkuj. Jistě sis všimla, že se na Slečně rozběhl prázdninový seriál (Dva měsíce prázdnin – jak je využít?) a chystáme další specialitky! Červenec oficiálně prohlašujeme měsícem k utužení zdraví, zlepšení kondičky a podtržení tvého osobitého půvabu. Zapiš se do naší Kampaně za zdraví a krásu (podrobnosti již brzy) a začni žít jinak – lépe!

Za celou redakci Slečna.info
Eliška Raková,
šéfredaktorka

Kontakt na nás: slecna.info@email.cz

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

8 Comments
 1. Ahojky! Chtěla bych se zeptat co se tu děje, že nejsou žádné nové články. Nemyslím to ve zlém, zda nemáte čas, jse někde na prázdninách, tak to chápu. Jen že se tu o žádném pozastavení nemluvilo …

 2. Neboj, články budou :-) Oddych je holt občas třeba, zvlášť o prázdninách. Konceptů od ostatních už mám asi pět, takže to teď budu muset upravit a postupně přidávat.
  Těšte se třeba na úvahu o vlivu seriálu Sex ve městě na psychiku obyčejné holky, článek o tom, jak ve vztahu předejít krizi a na zpověď kluků, jak snáší rozchody a další… :-)

 3. Ök .. už se moc těším!! jen bych se ještě chtela zeptat jestli bude nějaký článek o šatech,
  botech a doplňkách do tanečních nebo předtanečních. Popřípadě kde se seženou, za jakou cenu …
  Myslim že takový článek by se hodil nejedné dívčině ;-)

 4. Mám dotaz ;-) … Zanedlouho mi bude 15, dostanu občanku. Chtela bych se zeptata jestli jí
  musim nosit třeba do školy a tak. Prostě kam jí nosit musím a kam ne. Díky předem za odpověď!

Leave a Reply

Your email address will not be published.