Flirtuj přes mobil

Léto, prázdniny – ideální čas pro to, abys konečně navázala kontakt se svým “vysněným”. Chceš mu toho určitě tolik povědět, ale ještě se necítíš na to, říct mu to mezi čtyřma očima? Nevěš hlavu! Nic není ztraceno. Jednoduše si přečti následující fígle a “flirtuj po drátě” =o).

Všechno si nejprve vyzkoušej!

Čím víc se připravíš na rozhovor s klukem svých snů, tím lépe. Proto si nejdříve pořádně rozmysli, o čem se s ním chceš vlastně bavit, aby nenastala trapná “minuta ticha”. Nejlepší bude, když si napíšeš “tahák” s několika tématy, případně otázky, na které se ho chceš zeptat. Můžeš poprosit kámošku a všechno si natrénovat s ní. Kamarádka ti jistě ráda pomůže a aspoň na chvíli se vžije do role kluka =o)sms2

Slečn@ radí: Až se rozhodneš mu zavolat, buď o samotě. Kamarádčina přítomnost by jistě nedělala dobrotu a ty se potřebuješ na telefonát svého života pořádně soustředit.

Připravit, pozor, vytáčej!

Jakmile se mu představíš, rychle se ho na něco zeptej. Třeba jak se má, co dělá – je to nejčastější otázka a napadne tě jako první. I on nebude muset dlouho přemýšlet a odpoví hned. Pokud máš trošku fantazii, můžeš vymyslet i něco vtipného, protože kluci mají rádi vtipné holky a rozhodně se nemusíš bát, že tě bude považovat za trapku.

Slečn@ radí: Jestli o sobě víš, že jsi trémistka, pak se omluv, že tě to mrzí, ale musíš končit z důvodu … (musíš pomoct mamce, jít pryč apod.). Potom se uklidni a napočítej do deseti. Zavolej mu třeba za hodinku, za dvě a mezitím si všechno ještě jednou vyzkoušej.

Haló, tady hlasová schránka …

Zavolala jsi svému miláčkovi, jenže se ti ozvala hlasová schránka? Neboj, o nic nejde. Rozhodně se tím nenech zaskočit a nepokládej telefon. Zkus říct třeba tohle: „Ahoj, tady Kristýna. Až budeš mít čas, tak se mi prosím tě ozvi. Díky a měj se.“

sms2Nemá radost?

Poznala jsi po hlase, že tvůj idol není zrovna dvakrát nadšený z toho, že jsi mu zavolala? Rozhodně se tím netrap, protože to ještě nemusí znamenat, že o tebe nemá zájem. Třeba voláš nevhod nebo nemá zrovna náladu. Zkus mu třeba za tři dny napsat smsku a uvidíš …

Kdo si počká, ten se dočká

Určitě mu nevolej dřív, než se ti sám ozve. Pokud by zjistil, že má od tebe 20 nepřijatých hovorů, můžeš si být jistá, že už se ti nikdy neozve.

Slečn@ radí: Kdyby náhodou zvedla mobil jeho sestra, brácha, máma, rozhodně telefon nepokládej a slušně se jich zeptej, jestli je – jméno tvého vyvoleného – doma.

Konečně volá!

Už volá? V tom případě ho trošku potrap a nechej telefon zvonit delší dobu než obvykle a teprve potom ho zvedni. Staň se pro něj nedostupná a nedobytná. Nemusí přece vědět, že celý den hypnotizuješ telefon, pomalu s ním spíš, jíš a čekáš, kdy se na displeji objeví jeho jméno.

Někdo nový na obzoru?

Vyměnila sis telefonní číslo s úžasným klukem, se kterým ses právě poznala? Nenech ho dlouho čekat a večer mu pošli sms. Pokud je nesmělý je dost možné, že se sám neodhodlá ti zavolat nebo napsat. Proto mu raději zpříjemni večer tím, že mu napíšeš pár hezkých řádků. Za to přece nic nedáš.

Stydlín

Máš pocit, že by tě chtěl pozvat na rande nebo jít s tebou ven, ale stydí se ti to říct? Nejjednodušší bude, když mu to mezi řečí navrhneš sama. Zmiň se, že znáš bezva cukrárnu, kavárnu, kde byste mohli probrat všechno, co jste si nestačili říct po telefonu. Určitě bude rád a ochotně s tebou půjde.

Text: Janča L.

6 Comments
  1. Nejlepší je, když vám někdo přes mobil pošle že vás miluje a jste pro něho celý svět :-D
    Myslím, že je to takové neoficiální a z poloviny pravda !!

Leave a Reply

Your email address will not be published.