Hvězdné svádění (aneb Víme, jak na něj!)

astroChodíte neustále kolem sebe, čím dál víc se ti v jeho přítomnosti podlamují kolena, ale svírá tě zlý pocit, že na něj snad vůbec nic neplatí? Když nepomáhá přirozená ženská intuice, pomůžou třeba hvězdy! Stačí, když zjistíš, v jakém znamení se tvůj vyvolený narodil, a můžeš začít se sváděním, které ho rozhodně nenechá chladným.

RAK (22.6. – 22.7.)
Jaký je v lásce:
Duše Raka je jako časovaná nálož emocí, které často vyplouvají na povrch. Je pozorný, obětavý a vřelý. Pro dívku svého srdce by se klidně i rozdal, ale za všechnu tu něhu a hýčkání vyžaduje 100% věrnost. Touží po velice intenzivní lásce.
Jak ho získáš: Pozor! Na Raka nesmíš nijak tlačit, jinak se před tebou začne skrývat! Kluk narozený v tomto znamení je obvykle stydlivý a lehce zranitelný, při navazování nových vztahů se velmi bojí odmítnutí a neúspěchu. Ideální taktikou je začít s ním pomaličku, polehoučku kamarádit, postupně mu odhalovat své pravé já až se osmělí i on sám a počkat, až se bezhlavě zamiluje sám od sebe, aniž by měl pocit, že sis ho začala omotávat kolem prstu jako první.

LEV (23.7: – 23.8.)
Jaký je v lásce: Lev je sebevědomý, přímý, rozený vůdce. Vztahy většinou nebere příliš vážně – alespoň ze začátku je pro něj vše jen nezávaznou hrou, jíž nechává volný průběh. Od své přítelkyně vždy očekává maximální pozornost a lichotí mu zbožný obdiv.
Jak ho získáš: Chtít svést Lva? To je skoro nemožné! Vždy dokáže odhalit postranní úmysly. Pokud přijde na to, že jakákoliv dívka ho chce úmyslně pobláznit, začne vystrkovat drápy jako opravdová šelma a začne se bránit. Je přesvědčený o tom, že jen on má právo rozhodnout, s kým se chce sblížit a jak. S žádnými lacinými triky zkrátka neuspěješ. Snaž se být tajemná, ale přesto na sebe nenápadně strhni jeho pozornost – doslova po tobě skočí!astro2

PANNA (24.8. – 23.9.)
Jaký je v lásce:
Kluk narozený ve znamení Panny je přátelský, spolehlivý a nekonfliktní. Dokáže velkoryse odpouštět chyby druhých, pokud mu to za to stojí. Sám je velký puntičkář, ale od partnerky neočekává čistou dokonalost. Stojí pevně nohama na zemi a není pro něj problém přistoupit ve vztahu na jakýkoliv kompromis, který bude prospěšný, ale příliš ho neomezí.
Jak ho získáš: Kluk-Panna je vesměs obyčejný, nikterak neoplývá přehnaným sebevědomím a nemá potřebu být vždy ve středu pozornosti. A tady se můžeš chytit šance! Jakoukoliv lichotkou (pozor, jedině upřímnou!) si ho získáš na svoji stranu. Dokaž mu, že je jedinečný a je pro tebe středem vesmíru. Jeho sebejistota neuvěřitelně stoupne a bude mít chuť dobývat – samozřejmě, že právě tvoje srdce!

VÁHY (24.9. – 23.10.)

Jaký je v lásce: Pro lidi ve znamení Vah je láska stejně tak důležitá jako voda či vzduch. Pokud toužíš po takovém klukovi, měla by sis být předem jistá, že sama chceš skutečný vztah, nejenom krátký flirt! Tvůj vyvolený totiž touží po harmonickém vztahu, ve kterém se na svou partnerku bude moci vždy spolehnout.
Jak ho získáš: Kluk narozený ve znamení Vah má rád všechno hezké, příjemné a na úrovni. Určitě ho odradí holka s hodně špatným vystupováním, z jejíchž úst se linou samé sprosté nadávky a rádoby drsné řeči. Zaujme ho milá slečna se srdcem na pravém místě, která mu bude ochotná s čímkoliv pomoci, bude při něm stát v dobrém i zlém a bude se zajímat také o dění kolem, nejenom o svůj vzhled. A jak ho sbalit? Mluv s ním o věcech, které tě zajímají a o kterých máš skutečně co říct, ukážeš tak své zapálení pro věc a duchaplnost. Pokud jsou vaše zájmy alespoň z části společné, máš skoro vyhráno.

ŠTÍR (24.10. – 22.11.)

Jaký je v lásce: Štíři působí tajemně, spíše se drží stranou. Jejich vnitřní svět však hraje všemi možnými barvami. Nositel tohoto hvězdného znamení je neuvěřitelně vášnivý, miluje z celého srdce, ale umí být také neskutečně žárlivý. Nepotřebuje být obletován desítkami hezkým slečen, stačí mu jedna, ale „kvalitní“ J
Jak ho získáš: Nic neuvede tvého idola do rozpaků více než dlouhé, nesmyslné rozhovory, flirtování s někdy až nemravnými narážkami a hloupé chichotání. Chceš-li ho získat, dívej se mu dlouze a zpříma do očí, a když už mluvit, tak raději o vážnějších tématech. Vtipkování a okaté svádění na Štíra nijak nezabírá. Spíše než blondýnka s velkým výstřihem ho zaujme holka, která se nebojí se do ničeho pustit po hlavě, stejně jako on zbožňuje adrenalin a chce žít naplno.

astro3STŘELEC (23.11. – 21.12.)
Jaký je v lásce: Každý Střelec je rozený lovec a dobrodruh. Nic na světě mu nepřináší takové potěšení, jako dobývání dívčích srdcí. Jeho fantazie nemá mezí, ve vztahu s ním díky jeho nápadům nikdy není nuda, přestože ne všechno, co si vysní, doopravdy uskuteční. Bojí se stereotypu, vzrušuje ho nebezpečí a mírná nejistota.
Jak ho získáš: Narodil se kluk tvého srdce právě v tomto ohnivém znamení? V tom případě věz, že nic ho neodradí tak moc jako lež a neupřímnost. Chceš-li ho sbalit, nesnaž se před ním vypadat v lepším světle, ale naopak ukaž i své horší stránky – o to víc si tě bude vážit. A jak už bylo řečeno, Střelci rádi loví a dobývají – neber mu ideu, že to on si tě získal jako první a ne naopak. Jeho ego by utrpělo doslova tržnou ránu!

KOZOROH (22.12. – 20.1.)
Jaký je v lásce: Kozorozi jsou velmi nároční partneři, ale vždy si stojí za svým, jsou spolehliví, v každé situaci loajální a upřímní. Jsou spíše realisty, proto se málokdy slepě zamilují „na první pohled“ a růžové brýle také nevlastní. Kluk-Kozoroh touží po dívce, která je skutečnou osobností, něco dokázala a všechno kolem bere stejně vážně jako on sám.
Jak ho získáš: Když se Kozoroh zamiluje, vychází především ze svých vnitřních pocitů. Nepřemýšlí nad tím, proč miluje nebo co se mu na konkrétní osobě líbí – buď jiskra přeskočí, nebo zůstane chladným. Bohužel je obtížné vymyslet na kluka narozeného v tomto období nějakou speciální fintu. Flirtování je podle něj pošetilost. Nejdůležitější je pro něj charisma, které jeho protějšek vyzařuje. Není tedy žádným podivem, že i dívkami obletovaný Kozoroh nedá na svádění kolem a zamiluje se do „ošklivky“, která však má v sobě něco přitažlivého.

VODNÁŘ (21.1. – 19.2.)
Jaký je v lásce: Vodnáři jsou od přírody velice tolerantní, chápaví a dokážou se ledasčemu přizpůsobit. Láska je pro ně ovšem stejně tak důležitá jako osobní svoboda. Někdy jsou přelétaví, ale dovedou být také 100% věrní, pokud cítí, že konečně nalezli tu pravou. Nesnáší přísná pravidla a jakékoliv omezování – to ve je vztahu zaručeně odradí!
Jak ho získáš: Získat si srdce Vodnáře není takový oříšek – o to pak obtížnější je si ho udržet, ale to už je druhá věc. Kluk narozený v tomto vodním znamení ze všeho nejvíc zbožňuje překvapení, vše neočekávané a je neskutečně zvědavý. Zkus ho pozvat na rande na slepo či si s ním hrát na tajemnou dámu, jejíž identitu bude muset pomocí nějakých indicií odhalit. To ho rozpálí doběla! A že se strachuješ, o čem s ním na prvním rande mluvit? Bez obav, zvídavý Vodnář se vyzná snad ve všem a rád se doví i něco nového, o čem doposud neslyšel.

RYBY (20.2. – 20.3.)
Jaký je v lásce:
Lidé narození v Rybách jsou vysoce intuitivní a doslova dovedou číst myšlenky své druhé polovičky. Vztah s klukem-Rybou je naprosto úžasný – nijak tě neomezuje, nemá vysoké nároky, ale přitom tě vždy podpoří, dodá ti odvahu a umí skvěle naslouchat. Problémem Ryb však je touha po nalezení skutečné lásky – proto dlouho připlouvají z jednoho přístavu do druhého, než se konečně někde usadí.
Jak ho získáš: Chceš dobýt srdce Ryby? Mysli na to, že tvůj vyvolený je velký snílek a romantik, s prostou realitou a obyčejností u něj moc neobstojíš. Nech mu na diskotéce zahrát nějaký sladký ploužák a vyzvi ho k tanci, posílej mu zamilované anonymní e-maily či mu slož roztomilou básničku. Ryby se vyžívají v lehkých polibcích, které rozechvějí celé jejich tělo, milují něžné mazlení a vzájemnou erotickou masáž.astro4

BERAN (21.3. – 20.4.)
Jaký je v lásce: Beran vždy ví, co chce. Rozbuší-li mu nějaká slečna srdce, musí ji zkrátka mít a je pro to ochotný udělat cokoliv. Jeho lovy jsou obvykle úspěšné. Být zamilovaná do Berana je vždy napínavé a neuvěřitelně vzrušující, ale pokud dáváš přednost klidu a zázemí, nemusíš se po boku představitele tohoto znamení cítit ve své kůži.
Jak ho získáš: On je kočka, ty myš. Upozorni na sebe a během mžiku máš jistotu, že po tobě skočí a bude tě chtít ukořistit. Hraj si s ním a dělej chvíli nedobytnou, to ho dožene na vrchol blaha a bude-li při „honičce“ úspěšný, bude se cítit jako král a tebe ze svých drápků už jen tak nepustí. Vyžívá se v hovorech o své osobě a jakákoliv pochvala nebo nehraný zájem z tvé strany mu neskutečně zalichotí. Nenech však mluvit jen jeho a snaž se mu ukázat, že nejsi jen slabá myška, nýbrž vyrovnaný spoluhráč!

BÝK (21.4. – 20.5.)
Jaký je v lásce: Býci hýří neuvěřitelnou energií a v lásce jsou nejsmyslnější a nejvášnivější ze všech znamení zvěrokruhu. Umí si plnými doušky užívat každý dotek, vůni či krásné slovo. Jsou tvrdohlaví, neústupní, ale přitom také velmi praktičtí a vždy naprosto spolehliví. Rádi se chlubí – ať už majetkem nebo reprezentativní partnerkou. Estetická stránka je pro ně velmi důležitá.
Jak ho získáš: Rozpoutej mezi svou a jeho kůží ohňostroj statické elektřiny. Náhodné dotyky na parketě, při jídle, prostě kdekoliv a kdykoliv ho pořádně nažhaví a nebude z tebe moci spustit oči. Svádět ho můžeš také „osvědčenými“ triky s pramínky vlasů, řetízkem ve výstřihu apod. Miluje luxus a dobré jídlo – ideálním místem pro první rande je vyhlášená restaurace. Dovede si dlouze povídat doslova o čemkoliv.

BLÍŽENCI (21.5. – 21.6.)
Jaký je v lásce: Blíženci jsou muži mnoha tváří. Dovedou být něžní a pozorní, ale také provokativní a vášniví. Jejich silnou stránkou je, že vždy dokážou vycítit, co přesně se pro kterou situaci hodí. Ve společnosti jsou obvykle oblíbení jako dobří baviči, v lásce však často štěstí nemají. Většinou totiž hledají druhou polovičku sebe sama, mají sklony si druhé idealizovat, a jakmile vyjde pravda na povrch, jsou zklamaní a upadají do depresí.
Jak ho získáš: Na rozdíl od předchozího znamení se aplikace „osvědčených“ sváděcích triků při balení Blížence neoplácí. Jsou to lidé přímí, dostane je spíš rozhovor na nějaké zajímavé téma, hodiny společného chatování či smskování – ale pozor, nesmí se začít nudit, jinak ztratí zájem. Baví je chodit do kina, na koncerty či hrát společenské hry. Rádi hovoří o svých erotických fantaziích, proto si před svým milým Blížencem nehraj na stydlivku a buď stejně otevřená jako on.

Připravila: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

16 Comments
  1. jaj, díky moc, sice nevím jak to udělám s těma dlouhýma pohledama. už jsem to zkusila, jenže on mě tak propaluje svýma očima, že musím uhnout. nu, ještě jednou to zkusím… ;)

  2. skvělí rady, jen mít nákej oběv:o)
    jinak ke štírovi: myslim si že i flirtování může zabírat když je, řeklabych kvalitní.

  3. No to je skvely,jak mam asi svest štira kdyz s nim nemam moc mluvit a mam mu zirat do očí? Bude si myslet ze jsem postizena… :(

Leave a Reply

Your email address will not be published.