Jarní World of Beauty and Spa se blíží. Vyhraj lístky a kosmetiku

Zajímáš se o novinky ze světa kosmetiky, pečuješ o své zdraví a krásu a módní trendy v líčení, manikúře i účesech máš v malíku? Pak ti nesmí uniknout jarní událost roku, tedy Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu World of Beauty&Spa. Chystá se už na start března.

Veletrh World of Beauty & Spa (foto: Radek Čepelák)
Veletrh World of Beauty & Spa (foto: Radek Čepelák)

Jaké jsou nejvýraznější trendy v líčení, účesech a módě v příštích měsících? Jak správně pečovat o pleť, postavu, nehty i nohy, jak získat “vysněnou” pleť i postavu, navíc bezbolestně? Jak správně a příjemně detoxikovat organizmus a relaxovat tělo i duši? To a ještě mnohem více se dozvíš 1. a 2. března 2013 v areálu PVA Expo Praha-Letňany.

Omrkni letošní trendy

Možná si říkáš, že o trendech v kosmetice a péči o zdraví se přece dočteš po celém internetu – nač tedy vážit cestu do Prahy? Na veletrhu budeš vším, co tě zajímá, přímo obklopená. Novinky si budeš moci “osahat”, ptát se odborníků, vyzkoušet procedury zdarma nebo si doplnit své domácí zásoby špičkovými produkty, které je někdy obtížné sehnat v běžných českých obchodech. Navíc za super veletržní ceny.

Veletrh World of Beauty & Spa se letos uskuteční už po patnácté. Nový ročník a čerstvý jarní vánek s sebou přinesou i spoustu lákavých novinek z nejrůznějších oblastí. Ve svém živlu budou milovnice přírodní kosmetiky – kromě asi stovky značek, které se na veletrzích představily už v minulosti (například Artdeco, Bomton studio, Syncare plus, Payot, Rechérche a další) tě čekají také dvě desítky firem s nabídkou biokosmetiky a přírodní péče (Nobilis, Saloos, Atok a další). Dozvíš se také o možnosti rekvalifikačních kurzů v oblasti kosmetiky, vizážistiky, masáží nebo třeba nehtové modeláže.

Více informací o programu a vystavovatelích včetně fotogalerií z minulých ročníků nalezneš na adrese www.beautyexpo.cz.

Soutěž o vstupenky na veletrh a kosmetické balíčky

Již tradičně na Slečně rozdáváme několik volňásků na veletrh. Zapoj se do naší soutěže a třeba právě ty v březnu vytáhneš ségru, kámošku nebo klidně mamku na perfektní dámskou jízdu! Jedna soutěžící navíc jako bonus ke vstupenkám získá kosmetický balíček Nobilis Tilia.

O co se soutěží?
1. cena:
dárková sada kosmetiky od firmy Nobilis Tilia + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. až 3. cena: VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013

Ceny do soutěže věnoval pořadatel veletrhu.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje přední český/á vizážista/vizážistka, který/á pořádá mistrovskou a pohárovou soutěž Creative Image Team na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany?

a) Štěpánka Podroužková
b) Pavel Bauer
c) Eva Skořepová

Nápovědu najdeš na webu: www.beautyexpo.cz.

Pravidla soutěže:

Správnou odpověď pod heslem VELETRH nám společně se svou adresou odešli na e-mail soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pátku 22. února 2013.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.