Leden? Hlavně nezmrznout :-)

teddyAhoj!
Šťastný nový rok, zdraví, lásku a krásu Ti přeje Slečna.info! A to by v tom byl čert, kdyby zůstalo jen u toho přání… Už teď v lednu Tě čeká spousta zajímavého čtení. S námi můžeš být celých dalších 366 dní krásná a zároveň svá. Proč? Protože víme, že nejdůležitější je, jaká jsi uvnitř, což neovlivní ani sebedokonalejší líčení nebo oblečení. I když je ale fakt, že taková řasenka tu je hlavně pro to, aby ses cítila sama dobře, okolí tím však zřejmě neovlivníš – proto nezapomeň na úsměv, ten sluší opravdu každému!

A na co se v novém roce můžeš těšit?
* Podezíráš svého miláčka, že ti lže? Pokusíme se Ti odhalit důvod!sl
* S čím začínají nový rok známé celebrity z hudební nebo filmové branže?
* Chceš vypilovat vlastní image? Poradíme Ti, co letí, co Ti bude slušet a k tomu všemu proměníme tři naše úžasné čtenářky (pozor, příště to můžeš být i TY!)
* Máš svůj blog, kam si píšeš informace o sobě? Nahráváš někde na internetu vlastní fotografie? Budeš se divit, jak snadno se to všechno dá zneužít.
* Je pro Tebe vlastní menstruace postrachem? Pomůžeme Ti!
* Průzkum klučičí duše na vaše přání! Vadí jim na holce rovnátka, křivé nohy nrbo třeba ráčkování?
* Zajímá Tě, jak doopravdy fungují kosmetické přípravky proti celulitidě, vráskám… a jiné kouzelné vymoženosti dnešní doby?

…Nepřestávej nás navštěvovat ani v lednu :-)
Tvoje Slečn@

P.S.: Zajímá Tě nějaké téma, které se na Slečně doposud neobjevilo a ráda
by sis o něm něco přečetla? Nech nám zprávu zde:
https://slecna.info/forum/p-ani-f6.html

NOVINKY ZDARMA DO TVÉ SCHRÁNKY!

Jsi zaregistrovaná do našeho Novinkovače? Pokud ne, můžeš tak učinit pomocí formuláře, který nalezneš v pravém sloupci mezi Vyhledáváním a Posledními články.
Co ti bude chodit?
1x týdně odkazy na nejnovější články – nic ti neunikne!
1x do měsíce – novinka! – leták v pdf s obrázky a letmým přehledem článků, které tě v následujícím měsíci čekají + informace, rady, tipy…

Výherce prosincové soutěže o fén Rowenta: Michaela Sváčková, Holešov

Foto: Photobucket.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.