LOVE horoskop 2008

romanticMálokterá z nás vlastní věšteckou kouli, a tak je třeba říci, že nebýt hvězd, bylo by velmi obtížné nahlédnout do brzké budoucnosti. Pokud tě zajímá, jestli tě v novém roce potká nová láska anebo jestli ti tvůj současný vztah vydrží, můžeš nyní nahlédnout do svého horoskopu!

BERAN (21.3-20.4.)

LOVE SITUACE: Flirt? To pro tebe v novém roce nebude ono… Toužíš totiž po opravdovém vztahu a vůbec ti nevadí, že se kvůli němu budeš muset vzdát všech svých osvědčených triků, které pro zábavu s oblibou využíváš vždy a všude. Tvé přání zní – Zamilovat se, a to pořádně!
Pozor! Vážnější vztah musí chtít oba úplně stejně! Dobře prověřuj své vyvolené, ne každý to cítí stejně jako ty.
Partneři: RAK je náročný, ale je ochoten splnit ti, co ti na očích uvidí, zato ŠTÍR je vhodný spíše pro nezávazný vztah. Skvělý (kamarádský vztah) budeš mít se STŘELCEM nebo s BÝKEM. Pozor si dej kluka ve znamení RYB, málokdy něco myslí opravdu vážně!

beran

BÝK (21.4.-20.5.)

LOVE SITUACE: Jsi jako na houpačce. Jednou cítíš, že jsi šíleně zamilovaná a šťastná, podruhé o svých citech pochybuješ a bojíš se jich. Nauč se více naslouchat srdci a dívej se dobře kolem sebe – možná právě přehlížíš člověka, pro kterého hodně znamenáš. A to je chyba.
Pozor! Toužíš po větší stabilitě, ale přitom se nemůžeš vyrovnat sama se sebou. Ze všeho nejdříve si ujasni, co vlastně chceš, a teprve potom se vrhni do nějakého vztahu. Partneři: Velkou roli u tebe bude hrát kluk ve ŠTÍRU – obdivuješ ho a nemůžeš na něj přestat myslet. Vhodnějším partnerem by pro tebe však mohl být spíše RAK, který je k tobě vždy milý. Ovšem zamilovat se do VODNÁŘE je jako strčit ruku do ohně! LEV ti leze na nervy a s klukem v RYBÁCH si nikdy nebudeš rozumět…

byk

BLÍŽENCI (21.5.-21.6.)

LOVE SITUACE: Chceš experimentovat, toužíš po změně. Jen tak obyčejný, i když milý kluk u tebe nemá šanci. Toužíš po divochovi, kvůli kterému se ti budou podlamovat nohy v kolenou. Lákají ti neznámá místa, večírky a místa, která slibují dobrodružství.
Pozor! Změna je život, ale opravdu si jsi jistá, že všechno to staré bylo natolik špatné, abys to jen tak hodila za hlavu?
Partneři: Kluk ve znamení PANNY tě vždy podrží a je ti sympatický – bohužel tě ale nijak nepřitahuje. S BÝKEM by ses mohla trochu nudit, zato BERAN nápady přímo srší a tím tě vždy dostane. Tvým srdcovým klukem by mohl být STŘELEC, i když máš nutkání si ho převychovat k obrazu svému. RAK bere vše na tvůj vkus až moc vážně.

blizenci

RAK (22.6.-22.7.)

LOVE SITUACE: Máš hlavu plnou romantických snů. Jsou však vyplnitelné? Některé ano, ale ne bez tvé snahy. V novém roce jsi však plná síly a schopná bojovat za své cíle. K tomu všemu ti přeje také štěstí, což je velmi příznivá situace. Pokud už přítele máš, snaž se vztah oživit!
Pozor!
Jít si za svým je sice chvályhodné, ale někdy bezohledné. Mysli na to, že lidé kolem mají také city a tvé ostré lokty je bolí!
Partneři: Kluk-BLÍŽENEC vypadá svůdně a sexy, ale mohl by ti zlomit srdce! KOZOROH má vyhlídky i na společnou budoucnost, rád plánuje, ale někdy to přehání. Pokud nechceš mít svůj život nalinkovaný, podlehni ŠTÍROVI, ale nic se neobejde bez překážek. Kluk ve znamení VAH je něžný a úžasně líbá, ale na rozdíl od BÝKA zatím netouží po něčem víc.

rak

LEV (23.7.-23.8.)

LOVE SITUACE: Svádí tě lenost! Cítíš se při své situaci vcelku spokojená, nepotřebuješ flirtovat s mnoha kluky a tvořit si funclub svých ctitelů, aby ses cítila dobře. Chceš spíše klid a pohodu, nenáročný vztah s nekomplikovaným klukem.
Pozor! Pokud si nezadaná, nepřehlížej kluky ve svém okolí, láska na tebe možná číhá někde v jejich řadách!
Partneři: VÁHY? Románek ano, ale to není to, po čem právě toužíš. KOZOROH není a ani nebude ten pravý, podobně jako BLÍŽENEC, který žije v jiném světě. Zapřemýšlej, co doopravdy cítíš ke LVU – je pro tebe skutečně jen kamarád? A ŠTÍR, ten má příliš ostrý jazyk.

lev

PANNA (24.8.-23.9.)

LOVE SITUACE: Problémům v lásce se letos bohužel nevyhneš. Věrnost je pro tebe ve vztahu velmi důležitá – což však nemusí platit pro tvou druhou polovičku. Každého kluka si dobře prověř, než s ním začneš chodit. Ano vidíš dobře – o ctitele a zájemce o vztah mít nouzi nebudeš.
Pozor! Můžeš si vybírat! Nezačínej s někým chodit jen pro to, že nevíš, jak ho odmítnout, aby jsi mu neublížila. Život už je takový…
Partneři: S klukem ve znamení PANNY se ustavičně popichujete, ale nemá to žádný hlubší význam. LEV je pro tebe příliš sebelibý a STŘELEC povrchní. S klukem-RYBOU si vždy bezvadně rozumíš a brzy zatoužíš poznat ho i z jiné stránky. RAK je pro tebe jako kamarádka na pokec, naopak BÝK tě fascinuje svými sexy pohyby, které ti nedají spát.

panna

VÁHY (24.9.-23.10.)

LOVE SITUACE: Neustále toužíš po tom Pravém, který bude mít všech pět pé. O nápadníky nouzi nemáš, ale ty chceš neustále něco víc a víc. Hledáš dokonalost! Výběr partnera je podle tebe příliš složitý na to, aby ses jen tak bezhlavě zamilovala do prvního, který ti zkříží cestu.
Pozor! Láska nepřeje lidem, kteří jen přijímají, nýbrž těm, kteří rádi dávají. Nic není zadarmo a city už vůbec ne!
Partneři: VODNÁŘ v tvém životě způsobí zemětřesení – jestli je to dobře nebo špatně, posoudíš sama. BERAN je náladový, kluk-PANNA by rád řídil celý tvůj svět a KOZOROH ti občas pěkně pocuchá nervy. Onen pan Pravý by mohl být LEV, se kterým si vždy máš co říct. A když to nevyjde s ním, hledej útěchu u BLÍŽENCE, nebude to však dlouhodobé.

vahy

ŠTÍR (24.10.-22.11.)

LOVE SITUACE: Začátek roku se ponese na velmi příznivé vlně. Kolem tebe jsou kluci, kteří nejen, že vypadají dost dobře, ale nejsou na tom špatně ani s inteligencí. O prázdninách začneš toužit spíš po dobrodružství než po stálém vztahu.
Pozor! Máš sklony k nevěře – láká tě to, protože je to jako zakázané ovoce. Stojí ti ale taková občasná povyražení za to?
Partneři: BERAN je ztělesněným příslovím “sliby-chyby”. Pokud si chceš užívat, vsaď na VÁHY, ale neber s ním nikdy nic příliš vážně, abys nebyla zklamaná. STŘELEC je samý kompliment, což ti neuvěřitelně lichotí – a to je asi tak všechno. Pokud chceš lásku, zaměř se na ŠTÍRA nebo na RAKA.

stir

STŘELEC (23.11.-21.12.)

LOVE SITUACE: Připouštíš si, že ačkoli navenek působíš jako Nebojsa, uvnitř máš neustále strach. Z čeho? Z toho, že by ses někomu musela úplně odevzdat, odhalit, přijmout pokoru. Jsi hravá, máš ráda nespoutanost a nezávazné flirtování. Možná se to právě letos maličko změní!
Pozor! Slídíš kolem do kola a ten, který by stál za to, ti možná proklouzne mezi prsty. Uvědom si, že láska obvykle přijde ve chvíli, kdy ji čekáš nejméně!
Partneři: Kluk v RYBÁCH je přitažlivý, zakaž si však, aby ses do něj bezhlavě zamilovala. BÝK se zdá být na tvůj vkus až příliš vypočítavý, naopak VODNÁŘ umí být nevyzpytatelný, což ti nedá spát. RAK je někdy nesnesitelně přecitlivělý a často bys s ním trpěla víc než KOZOROHEM, který budí dojem leklé ryby. Zaměř se na BLÍŽENCE a dej průchod svým citům!

strelec

KOZOROH (22.12.-20.1.)

LOVE SITUACE: Je třeba nebýt tolik upjatá a nedávat vždy jen na svůj rozum. V novém roce se budou kluci přímo předhánět v tom, aby jsi jim věnovala svou pozornost. Uvědomuješ si, že sama chceš vzrušení a po svém boku člověka, kvůli kterému se ti bude tajit dech!
Pozor! Jakkoliv se budeš snažit nebýt upjatá, nemůžeš se nikdy úplně změnit. Stále toužíš po stálých záležitostech, každý nezávazný flirt je pro tebe jako bodnutí nožem!
Partneři: RYBY jsou okouzlující, ale máš z nich občas strach. BERAN si o sobě hodně myslí, ty se mu můžeš vysmát do očí s tím, že se poohlédneš raději po RAKOVI, který je vždy pozorný a pečuje o tebe jako o drahokam. ŠTÍR? Je ti sympatický, ale vy dva k sobě prostě nepatříte. To LEV by se mohl doslova přetrhnout, aby si tě získal, ale nemá dostatek trpělivosti. A STŘELEC se tě snaží uhnat, marně!

kozoroh

VODNÁŘ (21.1.-19.2)

LOVE SITUACE: Týdenní chození s Jirkou z céčka, to už dnes není tvůj šálek čaje. Chceš dospělého muže, který má v hlavě jasno a ví, jak tě potěšit. Chceš-li ovšem skutečný vztah, nesmíš váhat, jinak je to špatně. Hvězdy ti nabízejí šanci, chytit se jí ovšem musíš sama. Pozor! Odvážnost a lehkomyslnost jsou dvě různé vlastnosti, které se ti občas pletou. Ujasni si rozdíl mezi nimi!
Partneři: KOZOROH myslí příliš dopředu a kazí ti tvé sladké užívání si. BÝK tě přitahuje, ale není tolik spolehlivý, jako BLÍŽENCI. Kluk ve VAHÁCH ti život pěkně okoření, ale ne s takovým rizikem nebezpečí, jako by hrozilo s BERANEM. Toužíš po člověku, který ti porozumí? Nezapomeň na LVA, dokáže i překvapit!

vodnar

RYBY (20.2.-20.3.)

LOVE SITUACE: Heslo nového roku – užít si! Rozum jde nyní stranou, vynořují se city a gejzír plný zážitků, po kterých prahneš jako hladová šelma. Lásky budou krátké – přiřítí se jako uragán, odejdou a zbude po nich nemalá spoušť. Ale to je přesně to, po čem tolik toužíš!
Pozor! Pokud vycítíš, že by to mohl být ten pravý, nenech si ho uniknout jako ostatní, bojuj za svou lásku. Nejhorší je zůstat s rukama v klíně…
Partneři: I když chceš být nespoutaná, RAK pro tebe představuje jeden velký chaos. Ke vztahu se ŠTÍREM potřebuješ asi stejnou dávku trpělivosti, jako bys potřebovala na strávení neobvyklých představ LVA. BÝK by tě na rukou nosil, ale u tebe to nejiskří. Záhadou je pro tebe kluk v RYBÁCH – neustále tě rozčiluje, ale najednou si uvědomíš, že bez něj nemůžeš být.

ryby

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

12 Comments
 1. Ten popis vodnáře na mě fakt sedí!
  Je tady nějakej charismatickej zástupce mužksýho pohlaví?
  No, ehm, já vím, tady asi ne. Tak jo . . . :D

 2. Na kolik se dá věřit horoskopům? A chtěla bych se zeptat, jestli je možné, když jsem třeba hned na začátku znamení (třetí lev) jestli je možné, že mě třeba ovlivňuje předchozí znamení (rak). A jak se dá zjistit ascendent? Co mám dělat, dkyž se vůbec mecítím jako lev, ale chtěla bych se tak cítit? Nejsem vůbec sebevědomá, ani ve středu pozornosti… jak toho nabýt?

 3. Jé,jste mě překvapili:)Je to skvělé.A snad to tak bude:)Budem tomu věřit:)Doufám,že nás čeká hezký rok

 4. Mno já sem střelec a divim se jak to že vyšlo to že se něčeho bojim….páč je to pravda a asi je i pravda čeho se bojim….jinak pěkný

 5. Tak já sem VÁHA…..asi to i sedí,ale zarazilo mě tohle u výběru partnera: VODNÁŘ v tvém životě způsobí zemětřesení – jestli je to dobře nebo špatně, posoudíš sama. No ale co mám udělat když já chci zrovna toho VODNÁŘE? Budu hooodně zklamaná myslíte? Ale když já ho miluju. :(( On mě třeba ne…já netuším….my jsme zatím jenom kámoši, ale tak špatně to taky nevypadá. Dá se horoskopům tolik věřit? Prosím poraďte mi něco….kuju moc

 6. Holka13:Ahoj,no zaujal mě tvůj konetář.A taky by mě zajímalo jestli se tomu dá tak věřit.Ale myslím si,že možná něco vyjít může,že něco se třeba z toho stane,ale možná třeba zas ne.Ale nevím.To nikdo neví.:)Ale zrovna je na tom to nejlepší,že zrovna v tom horokopu je ten určitej na koho ty myslíš:)Kdyby tam něco byli napsáno v dobrým,vid?Ale nevím,ale zas tak to neber vážně;-)

 7. no tak ten vztah -blíženec- rak…je opravdu přesný….ale beran???jakej beran? a střelec?xD….a co takhle váhy?…xD

 8. No já jsem VÁHA a jak tak na to koukám, tak mi ty prázdniny dopadnou opět stejně.. úlet s Blížencem a jinak nic.. Ale mám teďko vyhlídnutého jednoho Raka, ale nevím, nevim.. Jinak jsou to vážně super stránky..!=o)

Leave a Reply

Your email address will not be published.