Nejkrásnější léto se Slečnou!

25260404Ahoj!
Po delší (zkouškové) pauze jsme opět zpátky! Léto je tu, a tak doufáme, že vám našimi články alespoň trochu zlepšíme náladu, když už aktuální počasí oblíbeným prázdninovým radovánkám zrovna nepřeje. Budeme se s vámi bavit, bořit mýty, sportovat, soutěžit, užívat si volna a všeho možného, co nám léto nabízí, a především doufat, že si zde každá čtenářka najde něco, co ji potěší či co jí bude nějak prospěšné. Odteď opět články každý den. Těšíme se na vás!

Eliška + Terezka + Kača

A kdo vyhrál super tašku od Catgang.cz? Tentokrát se usmálo štěstí na Lucii Wrnatovou z Liberce, které gratulujeme a přejeme, ať se svou výhrou udělá hodně parády :-)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

17 Comments
 1. ..no to znie supr..ale ja fakt nemam co cez prazdniny robit :( … s meste neni skoro nikto a s kamoskami sa len prechazdame ale nevieme co mame robit ..jasne deme ku vode alebo niekoho pozriet ale to je asi vser vsetko :( polka prazdnin za nami a ja newm co mam robit ,,neviete neake tipy ako sa zabavit s kamaratkami aj bez chalanov???

 2. Ahojky :) tahle stránka je moje nejoblíbenější :) vždycky, když se nudím, vím, kam jít :)
  Často si prohlížím i staré články :) Jste moc super web :) ale už se blíží škola, já půjdu do prvákuuuu
  Jsem z toho docela nervozní a nevím, jak se té nervozity zbavit . . . . . . mám trošku strach, že se novým spolužákům
  nebudu líbit :D nebo tak . . . . . . . nevím, jak se představit a jak zaujmu učitelé a nové kámoše . . . . . . .
  Byla bych moc ráda za článek s tímhle tématem :) mějte se krásně a užívejte si sluníčka
  Mvmmmmmr :)

 3. souhlasím s Janilkou tež jdu do prváku a mám téměř stejný problém jak zujmout v novým kolektivu… s prvákem je u mě spojený i intr tak jestli máte některá z vás redaktorek zkušenosti nebo víte jak to tam přibližně chodí mohli byste napsat i tom…. vím, že jsou prázdniny ještě 4 dny jenom i vy je máte nebo nemáte čas nevím, každopádně už dlouho tu nebyl článek, nechci si stěžovat témata jsme vám dali myslím, tak kdyby ste něco zas napsali klidně o něčem jiném to je celkem jedno….moc se těším věrná čtenářka :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.