Noční hra

Prázdniny jsou ty tam, ale každému z nás na ně v hlavě zůstala určitě nějaká vzpomínka. Zaměřme se na ty krásné a zamilované – pokud jsi sama zatím nic takového bohužel neprožila, budeš mít alespoň inspiraci pro příští léto… A teď už Lucčina táborová lovestory se žhavým koncem – za odměnu ji čeká malé překvápko!


Noční hra“Loni o prázdninách jsem se na poslední chvíli rozhodla, že pojedu na tábor. Bylo to moc fajn. Celé dva týdny jsme chodili plavat, nakupovat do města a po večerech jsme se sházeli u táboráku, kde jsme hráli různé hry a zpívali jsme ostošest. Po prvním týdnu měla tradičně proběhnout celonoční hra. Dostali jsme za úkol rozdělit se do dvojic a přenocovat v ohraničené části lesa, aniž by nás našly táborové hlídky. Jenže já k sobě do dvojice nikoho neměla! Nezbývalo mi tedy nic jiného, než se hry vzdát, nebo jít s nějakým osmnáctiletým Davidem, se kterým jsem za celý týden nepromluvila ani slovo. Nakonec jsem se odhodlala, že to překousnu a vyrazím.S batohama na zádech jsme vyrazili zhruba kolem půl osmé. David vypadal v klidu, ale moc témat k hovoru jsme nenacházeli, a tak jsme většinu cesty mlčeli. Po nějaké době se David zastavil a prohlásil, že by bylo dobré se už utábořit. Stáli jsme na malém paloučku ukrytém hustými křovinami a vysokými stromy. Zem byla porostlá měkkým mechem a kolem to nádherně vonělo jehličím. Sundali jsme batohy, posbírali pár dřívek a rozdělali si malý ohýnek. Můj společník se se mnou snažil navázat kontakt, ale já těžce hledala slova pro stručnou odpověď, jelikož jsem byla ze všeho naprosto zmatená. Když zapadlo slunce a nad námi se rozprostřela tmavomodrá noční obloha posetá malými světýlky hvězd, udělala se mi najednou šílená zima, že jsem se až začala klepat. David byl pozorný a hned si toho všimnul. Přehodil mi přes záda svou mikinu a přitisknul se ke mě, aby mě mohl zahřát. Byla jsem z toho v první chvíli v rozpacích, ale netrvalo dlouho a měla jsem o něj opřenou hlavu a brebentila jsem jak málokdy. Byla nádherná noc, což tomu všemu dodávalo ještě mocnější kouzlo. Cítila jsem, jak moc to mezi námi jiskří!

Docela jsme se spolu nasmáli a najednou se ke mě David naklonil ještě blíž a zeptal jsem, jestli bych s ním nechtěla chodit. Byla jsem v šoku, ale zaplavilo mě opravdové štěstí. Odpověděla jsem mu, že spolu přece nemůžeme chodit, když jsme si ještě nedali ani jednu pusu, což hned napravil. Byla to ta nejněžnější pusa, jakou jsem kdy dostala, myslela jsem, že z toho snad zešílím. David na tom byl očividně stejně a netrvalo dlouho a leželi jsme na rozprostřených spacácích a něžně se mazlili a líbali. Na chvíli jsem zaváhala, když mi začal svlékat tričko. Vždycky jsem si říkala, že na své poprvé nechci vlítnout tak strašně hrr, ale všechno ostatní mým představám naprosto odpovídalo, či je ještě předčilo. Najednou jsem strašně chtěla, aby se to stalo teď a právě tady! David si pomalu nasadil kondom a já si ho zatím v leže zamilovaně prohlížela. Lehl si na mě a pomalu a velice opatrně do mě pronikl. Vždy jsem se bála, že to bude bolet, ale všechna ta krása a vzrušení malinkou bolest na začátku předčily. Přála jsem si, aby to nikdy neskončilo. Usnuli jsme až nad ránem ve společném obětí a druhý den se ruku v ruce vrátili do tábora. Poslední týden i zbytek prázdnin jsme prožili spolu a jsme spolu stále, přestože je dnes na paloučku už určitě pořádná zima a mech už nevoní tím horkým žhavým létem. Je nám spolu stále nádherně!”

Lucka, 17

Máš také nějaký zajímavý příběh, ať už zamilovaný nebo smutný? Napiš nám ho na redakce@slecna.info. Odměna tě nemine!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

8 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.