Trapásky pro pobavení

Trapné situace se mohou přihodit prakticky kdykoli a komukoli. Není lehké se jim jen tak vyhnout a úplně nejhorší na nich je, že se prostě umí přihodit zrovna v dobu, kdy chceš být ta nejkrásnější, nejdokonalejší a nejchytřejší. Když se za nimi však ohlédneš po nějakém čase, jsou z nich najednou bezvadné veselé historky!


FALEŠNÝ PRSA

Rybule, 15: „Vlastně by mě ani ve snu nenapadlo, že zrovna já půjdu do posilovny trápit vlastní tělíčko! Tělocviku i veškerýmu sportování se už dlouhou dobu vyhýbám, ale když mi moje nejlepší kámoška sdělila tu úžasnou novinu, rozhodla jsem se udělat výjimku. Radka totiž vypátrala, že Tomáš, kluk, kterýho jsem snad celý rok tajně milovala, začal pracovat ve fitnescentru u nás na sídlišti. Radku jsem ukecala, aby začala chodit cvičit se mnou, a doufala jsem, že se s Tomem konečně sblížím. A abych se mu doopravdy líbila, vyrazila jsem na nákupy a pořídila si docela fajn oblečky na cvičení. Když jsem se však do nich doma nasoukala, zjistila jsem, že se mi má už tak žalostně malá prsa snad ještě více zmenšily… Napadlo mě řešení – Vycpu si podprdu vatou! V koupelně jsem si znatelně vylepšila svůj dekolt a byla jsem na svůj nápad skutečně pyšná. Připadala jsem si děsně sexy! Druhej den jsem už konečně vyrazila s Radkou a vylepšeným poprsím do posilovny. “Skvělý, je tu Tomáš,“ špitla jsem na kámošku, když už jsme byly obě převlečený. Suverénně jsem k Tomášovi docupitala a poprosila ho o odbornou pomoc. Tomáš na mě mohl oči nechat a s radostí nám vysvětloval, jak funguje každý z přístrojů a jak na něm máme správně cvičit. Zrovna jsem ležela na břichu, když jsem ucítila, že se mi jedno prso začíná vysunovat ven. S rukama překříženýma přes hrudník jsem utekla do šatny a posilovnu jsem bleskurychle opustila za Tomova posměšného pohledu. Tím byl konec mého sportování i flirtování.”

HUDBOU OPILÁ

Sandy, 14: „Ach jo, zase ta odpoleska, bleskolo mi hlavou, když jsem se ráno probudila. Ne, že by mi škola nějak moc vadila, ale přímo nesnáším tu dlouhou přestávku před odpoledním vyučováním. Abych se nenudila, šupla jsem si tentokrát do batohu svoji novou empétrojku, kterou jsem dostala od našich k narozeninám. Nosím ji teď sebou kamkoliv jdu, hudbu prostě zbožňuju. Poslední dobou ujíždím na hip-hopových věcičkách a když sem sama, tak si při poslechu klidně i nahlas zpívám. Dopolední vyučování uběhlo naštěstí docela rychle, tak jsem si došla na oběd a poté se vrátila do třídy. Zbývalo mi ještě hodně času, nikde nikdo, proto jsem zalovila v útrobách batohu a vytáhla si sluchátka a malý přehrávač. Pustila jsem si Fergie a když přišla na řadu moje oblíbená, začala jsem tancovat po celý třídě jako šílenec. Dokonce jsem si stoupla i na stůl a pobrukovala si do rytmu. Pak jsem se podívala ke dveřím a myslela jsem, že to se mnou sekne. Stál tam náš učitel dějepisu a očividně se skvěle bavil. Vlastně ani nevím, jak dlouho tam byl a co všechno viděl, každopádně se mu od té doby nemůžu hanbou podívat zpříma do očí. A on mi občas řekne “tanečnice“, čemuž se ostatní pokaždé diví.”

SŮL NAD ZLATO

Mirečka, 16: „Dlouhou dobu jsem přemýšlela, jaký dárek dám svýmu klukovi k narozeninám. I když jsme spolu byli už skoro rok a já ho znala snad stejně dobře jako sebe, pořád jsem nevěděla, čím ho překvapit. Pak jsem dostala skvělý nápad! Kromě nejnovějšího cédéčka Michalovy oblíbené kapely jsem ho chtěla překvapit vlastnoručně upečeným dortem. Konečně nastal den “D“. Na oslavu, která se konala u Michala doma, jsme pozvali spoustu kamarádů, a když už se všichni sešli a oslavenci poblahopřáli, předala jsem mu své dárky i já. Z dárků byl nadšenej a já samozřejmě taky, jelikož jsem viděla, že všechna ta šílená práce s pečením se vyplatila. Michal rozkrájel dort a nandal dílek po dílku všem kamarádům. Já jsem čekala, jaký bude ohlas. Ale potom se to stalo! Všichni včetně mého miláčka začali dort plivat a nechápavě po sobě koukali. Naštěstí zakročil Michal: „Víš, možná by ten dort byl lepší, kdybys ho neosolila, ale i přesto tě miluju, ty můj blázínku!“ Po tomhle projevu dostali všichni přítomní záchvat smíchu a ještě dlouho do noci se všichni bavili o mém povedeném dortu. Bylo mi trapně, ale uznejte – stávají se přece daleko horší věci:-)”Připravila: Ellie

Svěř se nám i ty se svým super trapáskem!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.