Petra Měchurová je zpět. Salon znovuotevírá příští týden

Milovníky módy a stylu, především toho vlasového, jistě potěší svým návratem světová kadeřnická špička Petra Měchurová. Vítězka nejprestižnější mezinárodní kadeřnické soutěže AIPP Grand Trophy a členka mezinárodního kreativního týmu se znovu naplno vrací. Už příští týden se můžeš přijít podívat do jejího zrekonstruovaného salonu. Slečna dovnitř nakoukla o pár dnů dříve.

Kadeřnice Petra Měchurová v akci

Znovuotevření vyhlášeného kadeřnického salonu Petry Měchurové určitě uvítají nejen stálí zákazníci, ale i mnoho nových tváří, nebo spíše hlav toužících po jedinečném účesu z rukou skutečné mistryně oboru. Nový design a více prostoru, kterým se zrekonstruovaný Salon Petra Měchurová pyšní, byl vlastně dárek k jeho devátým narozeninám.

Interiér je dílem architekta Adama Slabého. Působí svěžím, moderním dojmem, vzdušností a důvtipem, s jakým je řešeno uspořádání prostranství do jednotlivých sekcí. Prohlédnout si originální design interiéru salonu a nechat si na hlavě vytvořit mistrovské kadeřnické dílo budeš mít možnost už 6. prosince, kdy bude salon znovu zpřístupněný veřejnosti.

Součástí reopening party, která proběhla tento týden ve středu, byla i kadeřnická show, díky níž mohli přítomní hosté zhlédnout umění Petry i jejího týmu naživo. Snad každá přítomná žena si přála být jednou z modelek, když se dívky procházely po pódiu. Škoda jen, že ne každý měl možnost je vidět opravdu zblízka a dobře, protože nejen Petra, ale i modelky byly v neustálém obležení paparazzi s nenasytnými fotoaparáty v rukou. Ale to je právě pro ty, kteří show Retrospective neviděli, o důvod víc, proč zrenovovaný Salon Petry Měchurové v centru Prahy navštívit.

Přestřihnout pásku Petře přišli pomoct Anna K. a Karel Gott s manželkou Ivanou

Autorka: Pavlína

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.