Co se letos nosí?

I když od bujarých oslav nového roku už nějaký ten pátek uběhl, stále ještě máš dost času na to, aby ses dozvěděla, co letošnímu roku diktuje módní průmysl. Možná se tím ovlivnit nenecháš a vsadíš raději na vlastní úsudek, možná ale právě naopak na tyto novinky čekáš s otevřenou náručí. Ať už je tvoje stanovisko jakékoliv, inspirace se jistě hodí nám všem.

Také chytrá poukázka může být bezva dárek.
Také chytrá poukázka může být bezva dárek.

Slečna ti připravila stručný výpis těch nejzajímavějších kousků, které by ti v letošním roce 2015 v šatníku rozhodně neměly chybět. Třeba některé z nich již vlastníš a zjistíš tak, že si ani nemusíš nic pořizovat a budeš jednoduše IN i bez toho!

Denim vládne

Upřednostňuješ spíše elegantní oblečení a domníváš se proto, že denim nebude kapitola pro tebe? Omyl. Letošní rok totiž staví na vkusném pojetí tohoto materiálu – rozličné textury, ozdoby, povrchová úprava a doplňky dokáží z tohoto kousku udělat opravdu efektní model.

Ale i romantická krajka

Patříš mezi romantické snílky? Pak tě jistě potěší, že krajku nalezneš opravdu všude. Hodně se přitom bude kombinovat s bílou barvou. Můžeš objevit velice odvážné kousky, co se množství použité látky týče, nicméně díky krajce a časté nevinně bílé barvě, nepůsobí toto oblečení nikterak vulgárně.

Vsadíš na třásně?

Tento prvek se v letošní sezónně bude objevovat rovněž často. Setkat se s ním můžeš jako ozdobu nejrůznějších topů, ale dokonce i bot či kabelek. Zajímavý model představuje sukně opatřená třásněmi, díky čemuž dáš prostor pro vyniknutí svých nohou.

Přírodní motivy

Na mnoha kouscích jsou k vidění motivy blízce spjaté s přírodou. Jmenovat ti můžeme například květiny, ptáčky či motýly. Tento vzor vypadá velice hezky, když jej zkombinuješ s kouskem jedné barvy. Pozadu nezůstávají ani ozdoby v podobě korálků, flitrů či kamínků, které skvěle doplňují jarní svetříky či úplety.

Jak vidíš, v obchodech najdeš spoustu věcí, na kterých lze stavět, ať už je tvůj styl oblékání jakýkoliv. Každá z nás si jistě přijde na své.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed