Poradna a diskusní fóra v novém!

computerPoslední dobou jste si jistě nemohly nevšimnout nefunkčnosti naší on-line poradny. Důvodem toho, že byla mimo provoz, bylo, že jsme pro vás připravovali zcela novou poradnu i nová fóra, která nahradí současná témata na „Pokecu“. Chceš vědět více informací o používání, registraci atd.? Čti dál!

JAK ZAČÍT?

1. Klikni sem:
https://slecna.info/forum

2. Dostala ses na hlavní stránku fór a on-line poradny (již brzy se tam dostaneš i přes původní odkaz „On-line poradna“ a „Pokec“ v horní žluté liště přímo na stránkách). Zde vidíš výpis všech „místností“, kam můžeš vstoupit.

a) V horní části nalezneš on-line poradnu s místnostmi Krása a líčení, Tvé tělo a Vztahy a duše – zde můžeš klást dotazy, na něž ti odpoví některá z našich poradkyň.
b) Níže nalezneš výpis všech prozatím založených diskusních fór. Můžeš si vybrat jakýkoliv okruh (např. Recepty pro krásu, To byl trapas, a jiné…) a založit svou vlastní diskusi (např. na téma Jak se líčit v okruhu Recepty pro krásu – vše záleží pouze na tobě!), kde si budeš moci s ostatnímu čtenářkami povídat o tématu, které tě zajímá. Případně můžeš navštívit také diskuse, které založily jiné slečny, a zapojit se vlastními příspěvky.

3. Nemusíš se registrovat, ale tím pádem může dojít k tomu, že tvou přezdívku ti „ukradne“ někdo jiný nebo ji bude zneužívat. Registrace je snadná a zcela zdarma! Návod k registraci:

forum-navod

> 1. Klikni myší na odkaz „Registrace“.
> 2. Přečti si podmínky používání a dej „Souhlasím s těmito podmínkami a je mi více než 13 let.“ Třináct let je pro nás spíše formalitou (i když budeme kontrolovat vulgarity a nevhodné příspěvky, hrozí, že některým příspěvkem může být ohrožena morálka dětí) a pokud jinak podmínky budeš respektovat, smíš se přihlásit i v případě, že ti 13 teprve bude. Doporučujeme ti však si podmínky skutečně dobře přečíst!
> 3. Vyplň všechna pole označená * – ta jsou povinná. Můžeš však vyplnit i ta ostatní a nastavit speciální funkce (např. upozornění na odpověď k tvému dotazu atd.) – to vše však můžeš nastavit až později. Nezapomeň ale vyplnit kolonku pro kód, který nalezneš v obrázku nad ní!
> 4. Klikni na „Odeslat“, tím svou registraci potvrdíš. V případě jakýchkoli potíží s registrací nás kontaktuj!

4. Nyní si můžeš vybrat některou z poraden nebo diskusních fór. Jakékoliv připomínky piš nejlépe sem do komentářů nebo na náš e-mail.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.