Potěš o Vánocích své nejbližší!

banky2Čas Vánoc už se pomalu blíží a nám nezbývá nic jiného než rozbít naše štědré prasátko, strčit úspory do kapsy a hnát se na nákup. Nevíš si však rady, co koupit, když nemáš příliš tučné konto? Od toho jsme tady! Poradíme Ti, jak spoře nakoupit a překvapit tak všechny tvé blízké.

Asi jako každý, i my rády dostáváme dárky a milujeme překvapení. Někdy je ovšem potíž vybrat pro druhé ten správný dárek, který neurazí, ale naopak potěší. Bohužel nedokážeme nahlédnout do hlavy a ne všichni oplýváme telepatickými schopnostmi, abychom zjistili, jaké jsou ta toužebná přání. Ovšem můžeme se tomu alespoň trošku přiblížit!

Tip: Jak zjistit, jestli se všem trefíš do vkusu?
Můžeš to udělat vychytrale. Zeptej se třeba tvojí kamarádky, co říká na tu novou rtěnku od některé kosmetické firmy, nebo ji popros, ať jde s tebou vybrat dárek pro maminku. Zaveď ji do zlatnictví a zeptej se, co se jí nejvíce líbí. Pokud se ani tohle nepovede, je jediná možnost, risknout to.
Pozor! Raději se vyhýbej dárkům jako jsou knihy s názvy Jak zhubnout nebo Jak se naučit vařit. Myslím, že by jsi takovým dárkem příliš nenadchla…

PRO MAMINKUdermacol
Mamku znáš určitě dobře a víš, co se jí líbí a jaký má vkus. Neurazíš ji parfémem, krémem, ale ani předplacenou návštěvou u kadeřníka. Záleží jen na tobě, co vybereš jako ten nejvhodnější dárek.
Naše tipy:
1) Dárková sada pěstící kosmetiky (např. Sada pro francouzskou manikúru, Avon, 269 Kč)
2) Kvalitní pleťový krém (např. Dárková sada Age Control 35+, Dermacol, 442 Kč)
3) Vůně, parfém či toaletka (např. Vůně inspirovaná Envy Me, FM, 300 Kč)
4) Předplatné mámina oblíbeného časopisu (např. Půlroční předplatné časopisu Žena a život, 319 Kč)

cem-m PRO TATÍNKA
A jééj! Je to tu zase! To velké dilema, které tak nesnášíš. Co koupit tátovi?
Naše tipy:
1) Sada pánské kosmetiky (např. Dárková sada Men, Oriflame, 329 Kč)
2) Zastříhávač chloupků (cena kolem 350 Kč)
3) Multivitamíny (např. CEM-M multivitamíny a minerály pro muže, 390 Kč)
hotel 4) Hrnek na pořádné kafe (např. Léčivý hrnek s biogenerátorem, www.mojedomacnost.cz, 160 Kč)

PRO CELOU RODINU
Chcete spolu se sourozenci udělat oběma rodičům radost a dopřát jim trochu relaxace? Složte se a objednejte jim relaxaci v solné jeskyni (od 1280 Kč – informace nalezneš na internetu)
Máte rádi dobrodružství? Pořiď celé své rodině třeba společenskou hru Hotel a staň se bohatým hotelovým magnátem (899 Kč).

PRO KAMARÁDY, SOUROZENCE, či TVÉHO KLUKA
1) Inteligentní plastelína se stala naprostým hitem. Nejlepší antistres. Skáče, láme se, tříští a vše, co si jen dovedeš představit plastelina(od 199 Kč – mrkni na tyto internetové stránky).
2)Pořiď svojí kámošce bezva kulich na zimu. Určitě ti v mrazivých dnech bude vděčná (od 200Kč)!
3) Roztomilá plyšová hračka Žloutenka rozhodně potěší a rozesměje! (249 Kč – www.giantmicrobes.cz).
dvd 4) Chybí tvojí kámošce sebevědomí nebo sex-appeal? Co ji ho trošku pozvednout? Složte se spolu s ostatními a kupte ji feromonový parfém alias nejpřitažlivější vůni. (cena kolem 899 Kč)
5) Milují tvojí kamarádi filmy? Proč jim neudělat radost fajn DVD? (od 200 Kč)
6) Počítačové stříílečkyy. Sice nechápeme, jak to ty kluky může bavit, ale jako dárek je to pro mě víc než vhodné (od 149 Kč)!
7) Praktický návod k použití mužů – tahle kniha zaručeně pobaví každou holku! (34 Kč – www.dokoran.cz)
8)
Co být ještě originálnější a pořídit svému klukovi trenýrky s tvým jménem? Bude překvapený! (od 90 Kč – www.tricka.info)

A co máš v plánu koupit svým nejdražším ty?

Text: Míša F.
—–
6.12.2007

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments
  1. Hej tohle je super článek, kdybych už neměla všechny dárky nakoupený tak se určitě nechám inspirovat.. Jenže už nemám penízky xD

  2. Fajné :)
    Jen se chci zeptat, proč teď píšete tak málo? Na začátku psala Eliška R. že budou články denně, taky tomu tak zprvu bylo, ale teď na to kašlete :(ř

  3. Terezko: Ten článek tu byl už 6.12. a to mě mrzí no :)..ale určitě jsi nakoupila něco skvělého, čím potěšíš všechny ;-)

  4. Omlouváme se, měli jsme přes víkend technické potíže, takže jsme nemohli publikovat nové články a ani čtenářky nemohly přidávat nové komentáře.

Leave a Reply

Your email address will not be published.