Prázdninový horoskop lásky

loveLéto začalo, prázdniny jsou už taky tady, tak co nám ještě chybí ke štěstí a spokojenosti? Právě toto slunečné roční období přímo vybízí k krásným románkům, žhavým flirtům i hledání si partnera na celý život. Zjisti, jestli ti hvězdy v lásce letos přejí!
Beran (21.3. – 21.4.)
Pro nezadané: Na obzoru je velká láska, ale také nutnost urovnat si v hlavě některé záležitosti, názory a cíle. Moc dobře si promysli, jakého kluka doopravdy hledáš!
Pro zadané: Ukaž svému miláčkovi, že nejsi jen mrkací panenkou, ale také chytrou holkou, která v životě ví, co chce!
Období pro lásku: 27.-30. 7., 18.-19.8, 26.8.
Žhavá znamení: Býk, Váhy

Býk (22.4. – 21.5.)
Pro nezadané: Jsi energická, plná radosti a chuti pustit se do něčeho nového. Kdo ví, možná že tím „novým“ nakonec bude vztah se super klukem, který tě hned tak neopustí.
Pro zadané: Přemýšlej o tom, jestli je tvůj kluk tím pravým. Nikde není psáno, že když už s někým jednou jsi, musí to tak zůstat na vždycky, i když se už necítíš tak spokojeně.
Období pro lásku: 11.7., 28.-31.7., 2.-6.8.
Žhavá znamení: Panna, Vodnář

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Pro nezadané: Čeká tě nádherná letní lovestory. Ale pozor! Onen Pan Úžasný není ve vztazích nejstálejší, pokud se na něj moc upneš, zůstanou ti v září oči pro pláč.
Pro zadané: Je čas oživit vztah. Stačí společný výlet do přírody, návštěva aquaparku nebo piknik na zahradě. Zkrátka si udělejte čas jeden na druhého.
Období pro lásku: 3.7.-5.7, 14.7., 22.-23.8.
Žhavá znamení: Beran, Kozoroh

Rak (22.6. – 21.7.)
Pro nezadané: Je jasné, že nudit se rozhodně nebudeš. Je totiž možné, že se o tebe budou ucházt hned dva krasavci, kteří na sebe budou šíleně žárlit. Vyber si jednoho nebo žádného!
Pro zadané: Nenechej se zlákat sladkými slůvky opáleného kluka na letní pařbě. Tvůj miláček tě stále tolik miluje, neubližuj mu neuváženým jednáním.
Období pro lásku: 15.7., 19.-25.7, 13.8.
Žhavá znamení: Štír, Panna

Lev (22.7. – 22.8.)
Pro nezadané: Letošní prázdniny budou ve víru nezávazného flirtování. Neboj se trochu odvázat, ale i tak nepřekračuj své hranice. Litovala bys.
Pro zadané: Dobře sleduj chování svého miláčka. Snaž se vyhýbat hádkám a řešit vše v klidu a s tolerancí. Žárlivé scény by váš vztah zničily!
Období pro lásku: 31.7.-3.8, 11.-12.8, 31.8.
Žhavá znamení: Ryby, Býk

Panna (23.8. – 22.9.)
Pro nezadané: Střídavo oblačno. Chvíli máš chuť zažít pořádné dobrodružství, podruhé mít svůj klid. Pokud však chceš konečně získat svého idola, musíš se pořádně posnažit!
Pro zadané: Přestože máš neustále hromadu plánů, nezanedbávej jak svého miláčka, tak své blízké přátele. Snaž se užít si prázdniny v pohodě, ne ve stresu.
Období pro lásku: 1.7.-5.7, 18.7., 12.-16.8.
Žhavá znamení: Panna, Střelec

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pro nezadané: Je na čase zamknout stud do truhly a zamknout na tři zámky. Jsi tak blízko svého cíle, nenech si ho utéct za jinou!
Pro zadané: Sice se cítíš ve vztahu šťastná, koncem července nebo začátkem srpna ti halvu zamotá tajemný kluk o dost starší, než jsi ty. Je jen na tobě, jak se s tím vyrovnáš.
Období pro lásku: 3.7., 26.-28.7., 5.8.
Žhavá znamení: Kozoroh, Blíženci

Štír (24.10. – 22.11.)
Pro nezadané: Máš velkou šanci potkat konečně toho pravého. Podle hvězd by se tak mělo stát na dovolené nebo na nějakém výletě. Neupusť žádnou šanci!
Pro zadané: Tvým heslem bude pravděpodobně „Co oči nevidí, to srdce nebolí.“ Proč? Hvězdy mlčí, ale sama tomu brzy přijdeš na kloub!
Období pro lásku: 8.7.-9.7, 20.7., 29.-31.8.
Žhavá znamení: Ryby, Rak

Střelec (23.11. – 21.12.)
Pro nezadané: Jakmile si někde vyhlédneš hezkého kluka, zkus u něj zabodovat svůdným úsměvem a milým vystupováním. Než s ní ale něco začneš mít, dobře ho poznej.
Pro zadané: Spíše než na projevy lásky máš nyní chuť na tělesné dotyky a vášeň. Srpen bude měsícem objevováním všeho nového a tajemného.
Období pro lásku: 4.7.-7.7, 2.8.-9.8., 13.8.
Žhavá znamení: Štír, Býk

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Pro nezadané: Nevěř těm, kteří se tváří jako pouzí kamarádi. Za lubem mají dost možná naprosto odlišné úmysly. Zapoj rozum, než některému z nich podlehneš!
Pro zadané: Prahneš po dobrodružství. Nedá ti to, stále se musíš ohlížet za krásnými neznámými. Neházej výčitky svědomí za hlavu!
Období pro lásku: 16.7., 22.-26.7., 19.-20.8.
Žhavá znamení: Lev, Beran

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Pro nezadané: Přestože nemáš příliš chutí a energie do navazování nových známostí, nenech únavu, aby tě zcela dostala. Brzy se na scéně objeví někdo, kdo tě postaví na nohy!
Pro zadané: Připrav se na menší těžkosti. Nejpozději druhý srpnový týden nabydeš dojmu, že tě vztah s tvým miláčkem omezuje. Nejednej však ukvapeně.
Období pro lásku: 12.-18.7, 5.8., 21.-23.8.
Žhavá znamení: Střelec, Ryby

Ryby (19.2. – 20.3.)
Pro nezadané: Když ptáčka chytají sladce mu zpívají – nenech se zcela ovládnout na první pohled sladkým klukem. Skrývá v sobě divokou duši.
Pro zadané: Je na čase si uvědomit, že vztah s tvým miláčkem by mohl být daleko otevřenější a možná postrádá pořádnou dávku vzájemné tolerance. Promluvte si o všem, co vás trápí.
Období pro lásku: 4.7.-6.7, 11.7., 4.-8.8.
Žhavá znamení: Vodnář, Váhy

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

10 Comments
  1. No ale to je horoskop na loňský rok – 2007, tak nevím, jestli to má platit i na letošní léto… nechcete sem dát nový, který je na tento rok?? :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published.