Přežij konec zimy s úsměvem na rtech

koneczimyŠkola je opět v plném proudu a počasí je pod psa. Cítíš se vyčerpaná a bez nálady? Zdá se ti, že zima 2010 už trvá hodně dlouho? Nezoufej! Máme pro tebe několik tipů, jak si zpříjemnit ospalé únorové dny.

<< Saunování

Pokud jsi zdravá, pak neváhej! Sauna je vhodná pro všechny, co netrpí vážným onemocněním. Díky saunování se zbavíš únavy a svému tělu dopřeješ ozdravnou kúru. Sauna má totiž blahodárné účinky na kůži, kterou napíná a zpevňuje. Zároveň pročišťuje póry a zbavuje tělo nečistot. Pokud se snažíš zhubnout, pak sauna ti může pomoci. Díky ztrátě vody, kterou docílíš pobytem v sauně, dochází i ke snížení hmotnosti! Sauna je skvělý způsob, jak si dopřát fyzickou i psychickou relaxaci. Uvidíš, že brzy se bez ní už neobejdeš. Tak do toho!

<< Japonské tetování

Chtěla by jsi nějak osvěžit svůj look? Což takhle pořídit si japonské tetování? Obrázek se na kůži nanáší pomocí prášku, který je jakousi náhražkou henny. Sice ta tahle „kérka“ vydrží jen něco málo přes tři týdny, ale narozdíl od klasického tetování aplikace není nijak bolestná. Japonské tetování ti udělají ve vybraných kosmetických salonech nebo specializovaných studiích. Motiv si můžeš navrhnout sama nebo si na místě vybereš, jaký se ti bude líbit. Cena tetování se liší podle složitosti a velikosti obrázku.

<< Bloguj!

Doba, kdy si dívky psaly tajný deník a schovávaly jej v pokoji pod podlahou je pryč. Dnes málokterá má potřebu skrývat své myšlenky. Namísto toho vznikají blogy, kde se to hemží básněmi, povídkami a velmi osobními zážitky mladých lidí. Nemusíš být expertka na grafiku nebo HTML. Blog si vytváříš dle daných schémat, a proto už během 10 minut můžeš mít svou vlastní stránku hotovou!

Máš další šikovné tipy? Sem s nimi (piš do komentářů)!

Text: Jolka K.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

8 komentářů
  1. nvm jestli stím tetovaním je dobrej nápad tět nám to je beztak na nic pokud nechodíte na bazén kde se to dá ukázat :) si bych si stím radši počkala na léto =)

  2. Já se strašně těším na jarní prázdniny my pojedeme s rodinou se vykoupat do krytého bazénu!!!a vyhřívaného.Všem doporučuji
    odreagujete se tam a odpočinete si od těch velkých pololetních testů.

  3. mě zpříjemní náladu hodně barev na sobě a kolem sebe…takže takový nákupy drobností taky zlepší náladu.

  4. Blog mě bavil jeno ze začátku. Po roce vás to stejně přstane bavit. Ale chuť právě dostanu vždy, když je venku hnusně a nemusím se učit :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.