Kapsle, které ti skutečně zvednou náladu

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-nat/” color=”red”]BLOG NAT[/button]

Ne, nejde o žádné halucinogenní látky, ale o naprosto zdravé kapsle, jejichž obsah ti vždy udělá radost. A když ne, vezmeš si víc. Předávkování nehrozí, tyto kapsle totiž rozhodně nebudeš jíst!

1

Nedávno mi sestra volala, že si bude kupovat tablety na hubnutí. Když mi stále s úsměvem oznámila, že jedno balení na měsíc stojí čtyři tisíce, nevěřila jsem vlastním uším. O pár dnů později jsem si tedy na internetu vyhledala nějaké informace o daném výrobku.
“Beru je tři měsíce a nezhubla jsem ani deko!”, “Spíš přibíram…” zněly reakce zákaznic. Napadlo mě, vážně na světě neexistuje jediný lék, který by nám život usnadnil? Bez vedlejších efektů a za přijatelnou cenu? Ale ano, existuje. A teď si ho můžeš vyrobit i ty doma!

Kapsle pro zvýšení sebevědomí

Budeš potřebovat:
– kapsle (prošlé nevadí)
– papír
– párátko
– nádobku pro tvé léky (např. sklenice po přesnídávce nebo po starých lécích)
– lepidlo (pouze pokud si budeš chtít nádobku vyzdobit, nalepit na ni popisek)
– psací potřeby

A vzhůru do alchymie!

Jak na to?

1.Vysyp veškerý vnitřek stranou. Ale pozor, pokud máš mladšího sourozence nebo zvíře, radši odpad sypej do nádobky a tu pak celou vyhoď.

2. Natrhej papír na tenké proužky asi 1 cm x 5 cm

3. Popiš papír různými povzbuzujícími hesly. Funguje ještě lépe, pokud ti je popíše někdo jiný, například kamarádky, mamka a další lidé.

4. Na párátku zatoč papírky na co nejmenší objem a pak je vlož do prázdných kapslí.

5. Kapsle nasypej do připravené krabičky a tu si popiš a vyzdob podle svých představ.

6. Hotovo!2

Snad jsi už pochopila, že tyto kapsle se nejedí, ale čtou!

Tenhle super snadný návod ti zvedne náladu lépe, než kterýkoli jiný předražený produkt z internetu. Navíc bez vlčího hladu, vypadávání vlasů a jiných otravností.

Použití

POZOR! Každé ráno (např. před testem, důležitou schůzkou,…) přečti pouze jednu kapsli. Hrozí nebezpečí předávkování a tím okamžité zvýšení ega na nezdravou míru! :)

Autorka: Nat Morávková

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.