Jak se cítit více sexy? Zn.: Okamžitě!

Známe to všechny – jednou za čas prostě přijde den, kdy se ani trochu necítíme krásné, svůdné a žádoucí. Slečna ti poradí pár způsobů, jak si zaručeně zvednout sebevědomí.

Nakopni své ženské sebevědomí

Nemusí pro to být žádné důvody. Prostě jednoho dne vstaneš a připadáš si ošklivá a nepřitažlivá. Něco takového se ženám a dívkám stává dost často, zatímco mužům prý maximálně jednou až dvakrát za měsíc. Závidět jim ale nemusíš. Stačí totiž pár drobností a tvé ženské sebevědomí se rázem postaví na nohy.

Horká koupel

I tobě by určitě vylepšilo náladu, kdyby sis každý měsíc mohla dovolit zajít ke kadeřníkovi nebo na masáž lávovými kameny. Přiznejme si ale, kdo na to má? Asi málokdo. Tak jinak – žádná žena se necítí víc sexy, než když je sváděna. No jo, jenže co když zrovna žádný “svůdník” na obzoru není? Ke štěstí tedy bohatě postačí, když si doma pěkně v klídu a o samotě napustíš horkou lázeň. Aby byl účinek dokonalý, není na škodu přidat koupelovou pěnu nebo vonný olejíček, pustit relaxační hudbu a zapálit aromatické svíčky.

Kouzlo vlasů

Staráš se o svou hřívu, jen když jdeš mezi lidi? To je chyba. Nejenže bys o vlasy měla pečovat pravidelně a nezávisle na tom, jak často se ukážeš na ulici, ale vlasy jsou především jedna z tvých nejvíc sexy ženských zbraní. Udělej si trochu času a začni s nimi kouzlit – přitom vůbec nezáleží, zda máš vlasy krátké či dlouhé, kudrnaté nebo rovné. Vymysli si třeba nějaký nový originální účes, zkus je narovnat pomocí žehličky nebo naopak navlnit, vyrob si plesový drdol i rozpustilé culíčky. Fantazii se meze nekladou.

Cvič!

Že je to únavné a upocené? Že tvůj obličej zčervená jako rajče a ty sotva popadáš dech? A co že je sakra na tomhle sexy? Je to jednoduché – pravidelný pohyb totiž uvolňuje magický hormon endorfin, kterému se také přezdívá “hormon štěstí“. Nejenže se ti zlepší nálada, ale po pár měsících navíc získáš skvělou figuru, což automaticky vede k upevňování tvého sebevědomí.

Ženskou svůdnost ještě lépe než dřepy a sedy lehy umocňuje tanec. Při tanci dáváš nejvíce vyniknout svým přirozeným křivkám a tvé pohyby se pak celkově stávají ladnější a přitažlivější. Pokud se ti nechce do tanečních nebo na hodiny tance, co takhle konečně zkusit tu opěvovanou zumbu? Zumba v sobě kombinuje prvky tradičního cvičení a latinskoamerických tanců. Cvičit ji můžeš s instruktorem nebo klidně o samotě doma.

Krajky, kam se podíváš

Krajkoví je látka vskutku výjimečná. Umí být totiž nejen erotická, ale vyzařuje i něhu a podtrhuje tak tvoji ženskost a půvab. A na jakém kousku dámského oděvu působí krajka nejvíc sexy? Samozřejmě na spodním prádle. Udělej si radost a kup si pár nových kousků. A nemusí to být hned drahé originály od známých návrhářů, i podprsenka takřka za pár kaček splní svůj účel. Vsaď se, že se budeš cítit mnohem sebevědoměji, když si vezmeš do školy pod džíny krajková tanga místo obyčejných, nudných kalhotek.

Autorka: Jana B.

1 Comment
  1. Problém však nastává, když “neatraktivní dny” převažují ty “atraktivní” a na koupel, fitko nebo holčičí radosti není čas… Jak si pak mám připadat atraktivní? :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.