Průzkum klučičí duše 2

hudba2Opět jsme se rozhodly vyzpovídat naše vyvolené kluky a poptat se jich na dvě zcela odlišné otázky, které nás holky určitě zajímají. Někteří měli značné problémy s odpovědí, někteří se toho naopak zhostili velmi zodpovědně a s radostí. Zajímá tě, jak se s otázky nakonec poprali? Čti dál!!

Ptali jsme se deseti kluků odlišného věku, odlišné povahy a odlišných názorů.

Otázky byly dvě:

 1. Vadí ti, když má holka o pár kilo navíc a je baculatější?
 2. Jak by měla holka oslovit kluka, který se jí líbí, ale vůbec ho nezná?

Pavel (16): Záleží na tom, jak moc. Kdyby nebyla nějak extra baculatá, tak by mi to určitě nevadilo.
Pokud se jí líbí, měla by se třeba zeptat kolik je hodin, i když ji to moc nezajímá. Myslím, že je to dobrá cesta k navázání nějakého kontaktu…

Marek (18): Nevadí mi, když má holka o pár kilo navíc. Ovšem kdyby z toho měla mindráky a stále mi opakovala, jak je tlustá, asi bych to s ní dlouho nevydržel.
Měla by se využít vhodná příležitost. Třeba najít někoho, kdo už ho zná a přes něho se seznámit.hudba

Adam (14): Preferuji spíše ty hubenější.
Je to docela složitá otázka. Ale co třeba: „Ahoj, nechceš pokecat?“

Tomáš (16): Na holce mi vadí i nevadí, že je baculatější. Záleží o jakou holku jde. Ono to taky záleží na charakteru, vzhledu a společenském chování dané osoby. Např. jestli je agresivní nebo se s ní dá mluvit úplně o všem.
Podle mě by měla za klukem, kterého nezná, první přijít a oslovit ho a pak už by se vidělo jak ten kluk se k tomu postaví!!

Víťa (15): Hubené holky rád nemám, líbí se mi ty, které jsou tak akorát.
Vesměs jsou chlapi „hovada“, tak stačí, když na nás holka třeba mrkne a usměje se a my už přijdeme sami.

Tomáš (15): Já si myslím, že v lásce vůbec nejde o to, jak ta dotyčná vypadá, podle mě jde o citovou záležitost, takže by mi to nevadilo.
Měla by za ním dojít, třeba když budou sami. Měla by se s ním dát nějak do řeči, vzít si od něj číslo, potom mu třeba i pochválit oči. Jinak by se měli poznávat spíše vzájemně, pokud oba chtějí. Jinak by za ní měl přijít spíše kluk.

Jirka (17): Když je to jen trošku a líbí se mi, rozumíme si atd., tak by to neměl být problém a určitě se s tím bříškem a váhou dá něco udělat, stačí jen chtít. Ovšem hodně baculatý holky mě nepřitahují.
No, hlavně záleží na situaci, protože na diskotéce je to něco jiného než na ulici. Když to vezmu ze své strany, tak myslím, že na ulici bohatě postačí, když se na mě bude dívat, usmívat se a třeba se nenápadně zeptá, kde co je nebo kdy to jede. Pokud se mi bude zamlouvat, tak se s ní zapovídám a někam s ní půjdu nebo si na ni alespoň vezmu kontakt.

Radek (16): Líbí se mi, když je holka hubenější. Ale zase nemám rád modelky, to už je trochu moc.
Asi nějak normálně. Co třeba: „Ahoj, já jsem ta a ta a ty?“ Přijde mi blbé, když za ním dojde a rovnou mu řekne, že se jí líbí. To musí nějak vyplynout samo.

Zdeněk (17): Samozřejmě mi to nevadí, ale když je těch kil víc, tak už ano.
Možná by na sebe měla nějak upozornit. Třeba ho pozdravit jen tak jménem (kdyby si ho zjistila od jeho kamarádů) nebo před ním upustit nějaké věci. Pokud to nebude blázen, tak jí je podá. Holka se na něho usměje a pak už záleží jen na tom, zda to mezi nimi zajiskří.

Připravila: Míša F.
Ilustrační foto: Jupiter Images

20 Comments
 1. Tak nevěř no..já tě k tomu nenutím..ale skutečně jsem se ptala..klidně ti dám na ty kluky ICQ, pokud tak strašně nevěříš..

 2. Míša F: nemusííš se vůbec ospravedlňovat. Kdo věří,věří a kdo né,tak má smůlu…my ti věříme a nejní sebemenší důvod,aby si někomu dávala ICQ těch kluků…

 3. Jo s tou prvni otazkou… to se mi stalo, byla sem se koupat a hrozne se mi tam libil jeden kluk a tak sme se na sebe smali ale nikdo nemel odvahu tak sem se jednou proste zvedla z deky , sla sem za nim a zeptala sem se jestli se nepujde semnou koupat a uz to bylo:) jak lehky:)

 4. Moc pěkný článek určitě dal práci napsat s těch kůlků se ptát ale když to je prřes icq to bych taky zvládla ale naživo to asi ne na to bych si netroufla.

 5. ja sem teda omlouvám,já tomu věřím no když na ně máš i icq…neboj nemusíš mi ho dávat jám ti věřím=D

 6. ahojte:)

  uplně bezva článek:) mě vždycky strašně zajímá co udělat když je nějakej krásnej kluk na zastávce:) ale i když jsou to skvělý rady stejně asi nenajdu nikdy odvahu:-D ale budu se snažit:)
  Moc kuju:) jste uuužasný web:) strašně mě to tady baví:)

 7. jo jste tady dobry hmm ja sem kluk jo ty hovadiny co pisete hmm nevim jestli kluvi touzi jenom po libani tak nevim jestli je to vsechno co pisete pravda hmm

 8. hmmm, tak to jsme, mile redaktorky v prdeli, protoze Pan tvorstva, hmmm, promluvil…hmmm, co budeme delat? Hmmm, navrhuju nejakou schuzi i s davidem aby nam to vsechno hmmm vysvetlil :-D :-D

 9. hmm :-D Davide, myslím, že nás všechny by spíše zajímalo, s čím konkrétně nesouhlasíš, než ono “hmm”. Podle Tvého komentáře soudím, že ses článek ani neobtěžoval přečíst, protože cituji: “nevim jestli kluvi touzi jenom po libani tak nevim” mi přijde v rámci tohoto tématu “mírně” mimo mísu…

 10. já myslím, že záleží, jak tam právě někdo odpovídal, dost na psychice… na tom, co si o sobě ta holka myslí sama :)

 11. Hm, baculatější holka nevadí, když je hezká na duši a srdíčku. :)
  A oslovení? Asi jak kde a jak ke komu, ale nikdy nic nezkazíš větou: “Ahoj, nemáš chu´t si popovídat” ? :) Hlavně úsměv.. ;)

 12. Teda ale já bychs e nikdy asi nemohla zeptat kolik je hodin,přijde mi to už starý a určitě jsou lepší a originálnější způsoby,jak někoho oslovit.:)

 13. Čauky, zajímalo by mě koho to napadlo. Takový supr nápad. Máte to tu pěkné. A určitě super kamarády. Já kdybych se u nás zeptala nějakého kluka na to, co Vy, tak by mě asi poslal do … však Vy víte kam!? Jenom pokračujte dál :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.