Přátelství mezi tebou a klukem? Funguje to!

Mnoho osob tvrdí, že tento fakt prostě v normálním světě nemůže fungovat. Jeden z účastníků totiž údajně vždy začne pomýšlet na něco většího a vzájemné kamarádství tak akorát přeroste do intimnější roviny. Ale nenech se zmýlit. I ty můžeš mít kamaráda. Přečti si, jaké výhody v sobě skrývá kluk honosící se označením nejlepší kamarád.mlady muz a mlada zena spolecne ctou

V prvé řadě je třeba si utřídit myšlenky a říci si, že k němu opravdu nic necítíš a stejně tak i on k tobě. Jedině tak totiž může pravé přátelství vydržet. Pokud je splněna tato základní podmínka, máš ve své podstatě vyhráno.

Řekne ti pravdu

Určitě to znáš. Holky k sobě někdy nebývají zrovna dvakrát upřímné, jelikož se obávají konkurence. Když spolu tak vyrazíte nakupovat a ujišťujete se vzájemně, že ty šaty ti ohromně sluší a nebo naopak jí skvěle padne nová halenka, nejedná se vždy tak úplně o pravdu. Je to celkem přirozené, jednáme tak kvůli tomu, aby naše kamarádka nebyla hezčí než my samotné. Ovšem kamarád ti řekne na rovinu, co se mu líbí a co ne. Navíc se dozvíš i ten “chlapský pohled na věc”, což rozhodně není k zahození.

Spousta zábavy

Kluci bývají často mnohem hravější než my. Říká se, že oni zůstávají dětmi tak nějak po celý svůj život. A i proto si s nejlepším kamarádem zažiješ spoustu zábavy. Jistě podniknete mnoho akcí, na které by sis s člověkem stejného pohlaví netroufla.

Má spoustu pěkných kamarádů

A to přeci není k zahození, ne? Nikdo totiž netvrdí, že když necítíš nic ke svému kamarádovi, nebudeš něco cítit ani k jeho přátelům. Proto se určitě nebraň seznámení se s nimi, možná potkáš někoho tak zajímavého, že už na nikoho jiného myslet nebudeš. A to platí samozřejmě i naopak. Tvůj kamarád jistě ocení zástup kamarádek, které na něj budou zvědavé.

Kluci tolik nežárlí

Možná ses se svoji kamarádkou rozhádala, protože žárlila na tvého nového přítele a ty sis na ni již nemohla udělat tolik času. Kluci jsou obecně o něco více tolerantnější, takže nějakou tu osobu v tvém životě navíc hravě skousnou.

Každá z nás má své kamarády a kamarádky, kterých bychom se určitě neměli vzdávat. Stejně tak ale stojí za to poznávat nové lidi a hledat další spřízněné duše.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed