Šance pro pisálky: Hledáme právě TEBE!

pisalekLíbí se Ti Slečn@? Máš toho spoustu co říct a pravopis Ti nedělá problémy? Jsi zodpovědná a kreativní? Není nic jednoduššího, než využít této jediněčné příležitosti. Rozhodli jsme se dát šanci všem dívkám (a nejen dívkám, když na to přijde :-)), které by rády přispívaly svou troškou do mlýna, a tím oživily celkový vzhled a obsah tohoto serveru. Nezáleží nám na tom, kolik Ti je let, záleží nám na Tvých nápadech!
Vyhlašujeme konkurz, který dá příležitost nejen všem talentovaným pisálkům prosadit se, ale také našim čtenářkám, které nyní mohou rozhodnout, co chtějí číst a čí příspěvky na Slečně budou rády vídat.

JAK SE ZAPOJIT?
Pokud máš zájem stát se redaktorkou Slečny, stačí jen e-mailem poslat krátký ukázkový článek do 26.11.2008 na e-mail: erakova@slecna.info (jako předmět prosím uveď ŠANCE).
Kritéria článku: Jediným omezením je 200-400 slov na článek a také poslání pouze jednoho příspěvku na kandidátku. Téma je libovolné, ale napiš nám, do které z našich rubrik bys svůj článek zařadila (měl by tedy odpovídat tématickému zaměření stránek). Pozor, všechny příspěvky projdou důkladnou kontrolou, zda jsou původní – čili odněkud nezkopírované. Využiješ-li externí zdroje, je třeba respektovat zavedená pravidla pro citace!
Co je nutné uvést: celé jméno, věk (Nezapomeň uvést svou “soutěžní” přezdívku, pokud nechceš, aby bylo zveřejněno Tvé jméno.)
Soutěžní artikly, které budou publikovány (při větším množství příspěvků redakce vybere max. 10 nejzajímavějších), budou hodnoceny čtenářkami v anketě, nikoli porotou! Tím chceme dát příležitost našim čtenářkám, aby se samy vyjádřily k tomu, co se jim líbí, co je baví a zajímá.

Hlasování bude probíhat po dobu 14dnů od uveřejnění článků a poté bude vyhlášena vítězka. Pokud bude však bude velká účast a přijde nám více zajímavých příspěvků, pravděpodobně proběhne také druhé kolo, v němž favoritky z prvního budou mít za úkol napsat článek na určené téma.
Vítězka bude mít příležitost pravidelně přispívat na Slečnu, a tím moci ovlivnit obsah serveru a otevřeně mluvit o svých zájmech a názorech.

Už teď se těšíme právě na TVŮJ příspěvek!

6 Comments
  1. Upozornění pro zájemkyně:

    Zaslání článku dle uvedených kritérií je zcela zásadní, bez něj nikoho nemůžeme mezi kandidáty zařadit. Chodí nám totiž vaše odpovědi pouze s informacemi, o čem rády píšete a proč chcete psát právě na Slečnu, což však nestačí. Proto prosím čtěte pozorně instrukce!

  2. Heh, tak to závidím těm, co umí psát. Já tedy moc ne, ale už se těším na volby a na článečky, které tady budou :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.