Srpnová maxi porce čtení a zábavy

Ahoj!
melonDneškem došlo na lámání. Přelomily se nám prázdniny a Ty jsi možná nešťastná z toho, že už zbývá jen půlka a za měsíc hupky dupky zase do školy. To je však chyba! Raduj se, že ještě CELÝ dlouhý měsíc se můžeš bavit, koupat, sportovat, dělat vylomeniny s kamarády… a zkrátka užívat si tohoto úžasného ročního období. Zbyde-li Ti při tom všem i chvíle zavítat k nám na Slečnu, tak věz, že v měsíci srpnu zde nalezneš spoustu testů, zamilovaného čtení, příběhů čtenářek a zapomenout nemůžeme ani na seriál How I Met HIM, který se po dvouměsíční pauze opět vrací se vším všudy. Tak snad už jen příjemné čtení :-)

Za celou redakci Slečna.info
Eliška Raková
šéfredaktorka

POZOR! INFO:
Neustále se nás ptáte, proč nefunguje poradna. Stojí za tím technické potíže. Bohužel s přesností nemůžeme říci, kdy bude opět uvedena do provozu, prozatím ale můžeš své dotazy psát pod tématicky vhodné články na stránkách. Pokud pokládáš svůj dotaz za velmi důležitý a bohužel jsme na Tebe zapomněli či se Tvůj komentář s dotazem “ztratil” mezi ostatními, napiš nám na e-mail slecna.info(zavináč)email.cz – prosíme však jen ve výjimečných případech, jelikož máme denně pošty docela dost a než budou znovu fungovat i původní e-mailové adresy (na tom už se pracuje), byli bychom docela zavalení.
P.S.: Je-li Tvůj problém velmi akutní a souvisí např. se zdravotním stavem, nečekej na odpověď v poradně, ale navštiv lékaře! Naše rady okamžitou odbornou péči rozhodně nenahradí!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

16 Comments
 1. Já se do školy těším :-) Jdu do prváku…tak nevím jak to tam bude, ale těším se mooc…no a srpen si užiju na 100%…v Tunisu na pláži u moooře :-) NO a na slecna.info si všechno určitě přečtu hned jak přijedu…:)Už se těším na to zamilované čtení :-)

 2. lowinnka.=*: Vim přesně jak se cejtíš.. páč jdu teďka taky do prváku xD.. strašně se těšim na nový lidičky :)

 3. Néééé v tunisu byla nejkrásnější dovolená jakou jseem kdy zažila a to jsem byla na krétě,v egyptě,chorvatsku ,ve španělsku no a v tunisku… nádhera

 4. Domi- tak jak kde asi to moře no, to naše bylo hrozný a to sem byla na Krétě v Černý hoře, Chorvatsku, Itálii, Zakhintosu , ale nejlepší to bylo na Krétě a Zakhintosu ale Zakhinthos byl asi gezčí třeba Navagio (já sem ho neviděla jen z pohledů, ale máma a ségra tam jeli autem a prej nádhera).

 5. to já v Tunisu nebyla :D:D Akorát v Chorvatsku,Itálii,Španělsku,Řecku,Bulharsku a Egyptě :D A ještě někde na lyžích :D

 6. Já už si na to moc nevzpomínám, ale myslím, že mi devítka přišla spíš jako flákárna – hlavně se opakovalo na přijímačky – a pokud to člověk už dávno zvládal, byl v klidu. Ale určitě záleží na přístupu konkrétní školy :-)

 7. ach ja idem do osmicky teda do kvarty na gymply…ale vooobec sa netesiim lebo dostaneme novu ..staru ucitelku na chemiu::.no pocula som ze je hroznaaaa…taq sa bojim co budem mat potom na vysvedcku :((

 8. No tak dnes ráno jsem přiletěla z Tunisu…bylo to tam OK, ale chyběl mi tam brouček a taky nej kámoška…tyhle lidičky opravdu k životu potřebuju..♥♥♥ Jinak se mi tam líbilo! Moře super, hotel celkem klidný čistý…no prostě pěkný…☺ Ale už se hrozně těším do školy…chybí mi to…mít o měsíc delší prázdniny tak asi umřu..:-)
  Nikky: Devítka je v pohodě…nejhorší je ten začátek, kde když děláš příjmačky tak musíš opravdu zapracovat…ale po příjmačkách je to pohoda…uplná flákárna ☺ !

 9. psali jste, že když budeme mít nějakej dotaz, tak ho máme napsat pod článek s podobnou tématikou, takže jsem svůj problém napsala k článku sexuální praktiky pozemšťanů….tak doufám že mi pomůžete…díky moc

 10. Tenhle web mi moc pomáhá.. :) dozvídám se víc a víc o piercingu.. :)jsem ráda že jsem na tuhle stránku narazila. :-D do školy se teda netěšíím ksyž už tak už na přestávky ty dlouhý a kámoše .-D

Leave a Reply

Your email address will not be published.