Tajemství flirtu: Rady, jak sbalit kluka svých snů

Jasně, můžeš si vyhlídnout kluka, sebrat pořádnou hrst odvahy a hned ho požádat o telefon. Zkus však být i trošku tajemná! Tvůj vysněný přece nemůže mít hned pocit, že jsi jeho, aniž by se musel jakkoli snažit. Díky těmto trikům tě už nespustí z hlavy!

Svůdná ignorace
Důležitý je oční kontakt. Dej mu nejdřív nepatrně najevo svůj zájem. Po dlouhém pohledu z očka do očka ho přestaň kontaktovat. Bude se tvůj pohled snažit za kažkou cenu zachytit, ale když se mu to nebude dařit, nezbyde mu nic jiného než za tebou přijít.

Kočka s myší
Letmé doteky přivádějí kluky k šílenství. flirt2Ale nedej dopustit, aby tvé signály byly jasně čitelné. Nenuceně rozboř prostorovou hranici mezi vámi tím, že mu pošeptáš třeba nějaké tajemství. To způsobí, že po tobě bude víc a víc toužit!

Provokatérka
Když věnuješ klukovi delší dobu, bude si myslet, že tě má zmáknutou. Zkus mu to trochu ztížit. Chvíli si s ním povídej a až nabyde sebejistotu, nenuceně odběhni a začni se bavit s někým jiným, pokud možno s klukem. Hrdost ho donutí jednat.

A dlaších pár triků:

1. Měl by mít pocit, že jsi ta nejpopulárnější a nejžádanější holka v okolí. Uspořádej velkou párty.
2. Nedej mu najevo, že tě hned tak něčím okouzlí.
3. Namasíruj mu ego – směj se jeho vtipům, pochval mu účes..
4. Nech ho, ať pořádně žárlí, ale nepřežeň to!

Text: Anita

21 Comments
 1. Nesouhlasím s bodem jedna v dalších tricích. To je blbost. Většina kluků se spíš bojí jednat, když jde o nežádanější holku v okolí.
  A bod čtyři, aby si to dámy špatně nevyložily. Nepřehnat to – to znamená co? Z vlastní zkušenosti vím, že ta hranice, kdy už je to přehnaný a kdy ještě ne, je hrozně nízká a nestabilní. Rozhodně jsem proti zbytečnému vzbuzování žárlivosti.

 2. s bodem číslo 1 taky moc nesouhlasím,když se přestanete dívat na kluka A IGNOROVAT HO,tak to po cca týdnu vzdá,protože jsi stratila zájem o něj,ale to je jen moje zkušenost,někdo může mít jinou zas že jo :-D

 3. Milá slečno.cz, jsem z vašich triků zklamaná..na mém objektu touhy jsem zkoušela váš první trik “svůdná ignorace”…dívala jsem se mu do očí zvláště důkladně ale on mi pak jen řekl ať nečumím jak chleba z tašky….už týden mu píšu, že bez něj nemůžu žít, strašně ho miluji i přes naši věkovou hranici 7 let…myslím že mě také miluje…vždy mi sice jen odepsal že nemá kredit ale určitě se jen stydí, hluboko v mém srdci to vím…ale prosím nemáte ještě nějaké triky jak mu to dát víc najevo? opravdu z hloubi duše vás prosím…s pozdravem eržika

 4. Ta ignorace by myslím měla snést mnohem víc než týden, pokud to myslíte aspoň trochu vážně. V našem případě (nebylo to sice dáno jen “svůdnou” ignorací) vydržela lehká ignorace a jemné oťukávání víc než rok… Ale málokomu se chce svádět takhle pomalu:-D

  Eržice: Ten přístup mi někoho připomíná :-D Náhodou je vtipný, tak mu nepiš pořád dokolečka, že ho miluješ a chvíli počkej (ta ignorace má něco do sebe, když to hned nezazdíš)

 5. Holky a nechtěli by jste to klukům usnadnit? Znám spoustu dobrých a chytrých kluků,kteří prostě na tohle nemají odvahu a ani nervy. Konec konců já jsem svého přítele balila dlouho, byl dost stydlivý, ale nelituji toho,je ke mě pozorný a nebaví se se mnou jen o sexu a spodním prádle. Docela bych ráda viděla kdy se vám otevřou oči a upustíte od těch arogantních a nabubřelých sportovců, není špatný mít chlapa vazbu,ale řekla bych že je lepší mít milého a milujícího ;-)

 6. chci anglickyho kluka us sem snim neco mnla ale on je jiny nes ostatni kluci okolo nevim co ani jak? protoze druhy den potom delal ze mne nezna bylo spatne a tet to vyslo na jevo v cely skole a on to predemnou zaprel ze to neni pravda a tet se mi trochu vtira nevim proc a dokonce mi do toho vlazla i vlastni sestrenice

 7. Mno ve třídě se mi jeden líbí no ale nejsem a tak hezká jak ostatní holky ze třídy popravdě jsem hodně hnusná. No normálně si sním povídám, ale nevím, nevím mám kamarádku a mám pocit že více se kouká po ni než po mě protože je stonásobně hezčí nevíte co s tím??

Leave a Reply

Your email address will not be published.