Test: Jací kluci tě přitahují?

testikTo by snad nebyl květen, abychom se na Slečně nezaměřili na záležitosti lásky, které k tomuto měsíci neodmyslitelně patří. V následujícím testu zjistíš, jací kluci tě ve skutečnosti přitahují ze všech nejvíc a proč!

1. Chystáš se koupit si nový mobil. Po jakém typu se zřejmě budeš poohlížet?
a) Po trendy mobilu v aktuálně módní barvě, který bude ladit k tvé image.
b) Po praktickém mobilu nejlépe menších rozměrů, ale s co nejvíce užitečnými funkcemi, jako je například možnost prohlížení e-mailů.
c) Po mobilu s co největší kapacitou, aby se ti do něj vešly všechny tvé oblíbené písničky a spousta fotek. Vzhled je až druhotný.

2. Jste s mámou v obchodě a vybíráte oblečení na nějakou významnou událost (např.přijímačky, zkoušky). Máma ti však vnucuje ty nehroznější šaty, jaké podle tebe vůbec mohla sehnat. Co takovým šatem podle tebe ze všeho nejvíce chybí?
a) Individualita. Nechceš totiž vypadat jako každá druhá a nesneseš, když máš nějaký kousek oblečení stejný s nějakou kamarádkou či holkou ze školy.
b) Profesionalita. Vypadala bys, že se chystáš spíš na diskotéku než na zkoušky!
c) Osobitost. Nesnášíš nudné modely, ve kterých každý vypadá starší a usedlejší.

3. Jaké časopisy nejčastěji čteš?
a) Časopisy o módě a kosmetice, stylu hvězd atd., abys měla vždy přehled, co je in.
b) Populárně-vědecké časopisy, ve kterých se dočteš spoustu nových zajímavých informací z historie, přírodních věd nebo moderní techniky.kluci
c) Vyhledáváš hlavně komixy, křížovky, zábavné povídky – chceš se zkrátka zabavit a odreagovat.

4. Jak vypadá tvůj pokojíček?
a) Všechno jeho zařízení je stylové, barvy pečlivě vybrané – je zkrátka moderní a vkusný, velmi si na to potrpíš.
b) Je zařízen hlavně prakticky pro potřeby studentky – počítač, spousta knížek, slovníků, učebnic a sešitů.
c) Je velmi útulný. Někdy působí trochu chaoticky, jelikož se ráda obklopuješ vším, co máš ráda. Stěny máš polepené plakáty svých oblíbenců nebo fotek kamarádů.

5. Kdyby jsi se na jeden den mohla převtělit do jedné z následujících slavných žen, která by to pravděpodobně byla?
a) Ashley Tisdale, protože je krásná, má styl a všichni ji obdivují.
b) Angelina Jolie, protože je inteligentní a má zajímavý život..
c) Avril Lavigne, protože je rebelka a na nic si nehraje.

6. Na klukovi by ti nejvíce vadilo:
a) …že se obléká nevkusně a nijak o sebe nedbá.
b) …že se zajímá leda tak o fotbal nebo sám o sebe a nic kolem ho nebere.
c) …že je líný někam vyrazit a užívat si života.

7. Ideální první rande?
a) V romantické restauraci.
b) Procházka přírodou nebo kino.
c) V klubu nebo na party.

VYHODNOCENÍ:
Nejvíce >> a)
Kdo je tvůj typ: Frajer, kterého ti budou všechny ostatní závidět

Důvod: Sama o sebe hodně dbáš a připadá ti nemyslitelné, že by ses měla vodit za ruku s klukem v okopaných teniskách a odřených riflích (pokud to zrovna nediktují módní trendy). Velmi důležitý (mnohdy vůbec nejdůležitější) je pro tebe ve vztahu partnerův vzhled.
Na co pozor: Aby váš vztah mohl skutečně fungovat, neměl by být vzhled jediným kritériem! Zamysli se, jak se cítíš ve společnosti svého idola a jestli si s ním máš co říct.

Nejvíce >> b)
Kdo je tvůj typ:
Inteligent s velkým charisma
Důvod: V žádném případě nejsi typ holky, jejíž pohled na svět kolem sebe samé by byl jen povrchní. Zajímáš se o spoustu věcí do hloubky a vyhledáváš nejen své přátele ale také partnery, kteří by byli zhruba na tvé inteligenční úrovni, aby sis s nimi měla co říct. „Primitivové“ tě neberou!
Na co pozor: Kluk nemusí být úplně špatným kandidátem na tvou lásku jen proto, že ještě nevyhrál žádnou olympiádu v matematice a ani se nezajímá o filosofii. Zkus někdy dát průchod svému srdci, uvidíš, třeba objevíš někoho, kdo sice není génius, ale obohají tvůj život z jiných stránek.

Nejvíce >> c)
Kdo je tvůj typ:
Pohodář, se kterým není nikdy nuda
Důvod: Nenávidíš nudu a stereotyp. Tvůj kluk by tě proto měl především bavit a být ochotný sdílet s tebou všechny radosti i strasti. Tvé tempo je však někdy až zběsilé. Potřebuješ proto vedle sebe člověka, který ti bude stačit, anebo tě jako mávnutím kouzelného proutku alespoň na chvíli zkrotí.
Na co pozor: V lásce čas od času dochází i k řešení vážných věcí. Neber je na lehkou váhu. Pokud ti za to skutečně stojí, nauč se dělat kompromisy. Čas od času se každý musí alespoň částečně podřídit druhému.

Text: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

32 Comments
  1. tak mě vůbec nevyšel,mě připadá, že rozděluje holky do tří kategorií a já do žádné nepatřím. Vyšlo by mi A ale já se právě o vzhled zajímám nejmíň(jen u sebe ale móda mě taky nebere)spíš někoho inteligentního lae může mít i pětky takže to taky není nejdůležitější. důležité přece je aby mě měl rád,mohla bych se na něj spolehnout a měli jsme alespoŇ několik věcí společných. a ten vzhled je důležitý jen tak okrajově:)

  2. Inteligentní kluk ale klidně může mít i pětky – tady nezáleží ani tak na známkách, ale spíše na tom, jak mu to zkrátka pálí, jak mluví, jaké má cíle do budoucna. Já osobně jsem znala spoust lidí, kteří ve škole zrovna neprospívali, ale když jste se s nimi začali bavit na nějaké aktuální téma třeba z politiky, byli schopni projevit, že o tom něco ví a mají na to svůj VLASTNÍ názor. Aby bylo jasno – inteligent se nerovná šprt ani jedničkář ;-)

  3. Mi vyšlo A, ale mi příjde, že jsem spíše něco mezi A a B… Já jsem totiž strašně moc vybíravá… nelíbí se mi skoro nikdo… a nemohla bych chodit s klukem, kterej by se mi nelíbil…A mám s tím strašněj problém…třeba na chatu ze 750 kluků s fotkou se mi jako že fakt líbilo asi jen 6…A na druhou stranu bych ještě chtěla, aby byl aspon trochu chytrej ten kluk…No tak nakonec budu ale asi víc to A… Dobrej test ale!!! :))))

Leave a Reply

Your email address will not be published.