TEST: Jaké je tvé sebevědomí v lásce?

testChceš zjistit, jaký uděláš dojem na prvním rande a jestli si ve vztahu s jakýmkoliv klukem dokážeš prosadit také své zájmy a nejen přikyvuješ na jeho návrhy? Náš upřímný test ti otevře oči. Nebuď ušlápnutou puťkou!
Bodové hodnocení najdeš za každou odpovědí, stačí je sčítat a potom se mrknout na vyhodnocení v dolní části stránky.

 1. Kamarádka ti prozradí, že se tě tvůj idol chystá pozvat na rande. Hned první hodinu ve škole máte společně stejný předmět ve stejné třídě a ty víš, že ho tam 100% uvidíš. Co uděláš?
  A) Převezmeš situaci do svých rukou a s pozvánkou ho předběhneš. 0
  B) Budeš si chvíli hrát na nedostižnou, aby pochopil, že nejsi žádná laciná hračka, kterou může mít kdykoliv. 5
  C) Perfektně si upravíš vlasy a dáš si velkou práci také s líčením. 10
 2. Tvůj idol tě na rande skutečně pozve a navrhne ti návštěvu kina v sobotu. Ty už máš však plány na celý víkend dávno vymyšlené a v sobotu si chceš někam vyrazit s nejlepší kámoškou. Jak to vyřešíš?
  A) Jeho nabídku přijmeš, to je pro tebe nyní důležitější než pokec v cukrárně s kamarádkou. 10
  B) Zjistíš si, jestli by tvé kamarádce vadilo vaši schůzku odložit na později. 5
  C) Přiznáš, že už máš bohužel jiné plány, ale zároveň navrhneš jiný termín. 0test
 3. Jsi na party v hloučku o něco starších lidí, všichni pijí a kouří, a ty si začínáš připadat jako mimozemšťan. Najednou ti však jeden starší kluk nabídne pivo. Co ty na to?
  A) Chvíli se necháš přemlouvat a nakonec nabídku přijmeš. 5
  B) Chceš mezi ostatní zapadnou, proto neváháš a ihned přijmeš pozvání. 10
  C) Řekneš „Ne, díky.“ 0
 4. Na první rande tě tvůj miláček vezme na fotbal. Ty ale sport moc nemusíš a tak celé odpoledne spíše prozíváš, ačkoliv tvůj kluk se očividně skvěle baví. Co mu odpovíš, když se tě nakonec zeptá, jak se ti to líbilo?
  A) „Jasně, bylo to super!“ 10
  B) „Bylo mi s tebou fajn.“ 5
  C) „Upřímně řečeno sport nemusím.“ 0
 5. Krátce po rozchodu si vyrazíš s jiným klukem, ale náhodou ve městě potkáte tvého bývalého a ty ho nadšeně pozdravíš. Když se tě tvůj současný kluk zeptá, kdo to byl, odpovíš:
  A) Řekneš, že to byl tvůj bývalý, se kterým jste nyní přátelé. 0
  B) Povzdechneš si a řekneš jen, že to byl tvůj ex přítel. 5
  C) Bez zájmu řekneš: „Jen známý.“ 10
 6. Do svého kluka jsi naprostý blázen, jenže v ne zrovna vhodnou chvíli ti navrhne sex. Ty se na něco takového ovšem necítíš připravená. Jaká bude tvá reakce?
  A) Nebudeš se nijak bránit a vše mu odsouhlasíš. 10
  B) Na rovinu mu řekneš, že na sex se ještě necítíš a poprosíš ho, aby se tě na to neptal. 5
  C) Posadíte se a vážně si o sexu promluvíte, proberete všechny záležitosti kolem něj a i to, je-li na něj už pravý čas. 0
 7. Před školou náhodou uvidíš svého kluka, jak flirtuje s jinou holkou. Tvá sokyně vypadá jako hloupočká blondýnka a tvůj drahý ji očividně sjíždí pohledem od hlavy až k patě. Co ty na to?
  A) Napíšeš mu sms, že je mezi vámi konec. 10
  B) Neuděláš nic, protož jsi si jistá, že s ní stejně nic nemá a ani mít nebude, ale jistě si to s ním později ještě vyříkáš. 0
  C) Oplatíš mu to – poblíž něj začneš flirtovat s prvním klukem, který se ti dostane „do spárů“. 5
 8. Zamilovala ses do jednoho kluka z vaší třídy, o kterém víš, že je stydlivý. Stále se s ním v hodinách oční kontakt, ale on se stále tváří, jako bys vůbec neexistovala. Podnikneš něco?
  A) Budeš doufat, že jednoho dne si tě všimnout prostě musí. 10
  B) Pokud nepomůžou pohledy, zkusíš s ním navázat řeč. Možná je opravdu hodně stydlivý. 0
  C) Vykašleš se na něj, protože je to podle tebe důkaz nezájmu. 5
 9. Tvá kámoška tě chce za každou cenu dát dohromady se svým kamarádem a dokonce vám domluví rande, ale tobě se ten kluk příliš nelíbí. Půjdeš na rande s ním?
  A) Poprosíš kamarádku, aby to zrušila, protože z tvé strany to nemá cenu. 0
  B) Nebudeš to řešit a prostě na rande tak jako tak půjdeš. Kdo ví?! 10
  C) Na rande pravděpodobně půjdeš, ale s naprostou nechutí a budeš se snažit, aby onen nešťastník sám uznal, že to s tebou nemá význam. 5
 10. Vztah se svým milým považuješ za naprosto ideální – tedy až na jednu záležitost. Jakmile se společně octnete v přítomnosti jeho kamarádů, tvůj kluk se najednou chová, jako byste se vy dva nikdy v životě nepotkali. Co s tím uděláš?
  A) Oplatíš mu to ve společnosti tvých kamarádek. 5
  B) Nebude ti to nijak zvlášť vadit. 10
  C) Budeš zklamaná a uznáš, že to mezi vámi nemůže dál fungovat. 0

testVYHODNOCENÍ:

0 – 30 bodů: S upřímností nejdál dojdeš!

Vždy víš, co sama chceš a nebojíš se do vztahu vnést také svá přání, názory a cíle. Jakmile se ti něco nelíbí, velmi rychle se přihlásíš o slovo a vše chceš vyřešit. Nedokážeš předstírat radost, když jsi smutná, a dobrou náladu, když jsi na smrt unuděná.
Slečn@ radí: Není fér být vůči partnerovi pokrytec, ale přesto nemusíš vše hned odsoudit. Pokud se miláček opravdu snažil, aby ti s ním bylo hezky, ale trošku se to zašmodrchalo, neměj mu to za zlé a nějaký ten nedostatek mu odpusť.

35 – 65 bodů: Jen počkej, zajíci!

Pokud jsi ve vztahu spokojená, je vše v nejlepším pořádku a tvůj miláček může být šťastný, že potkal právě holku, jako jsi ty. Jakmile se ovšem objeví sebemenší komplikace, stává se z tebe Zoro mstitel. Razíš heslo „Oko za oko, zub za zub,“ a jakmile tvůj kluk něco provede, naočkuješ mu jeho vlastní medicínu.
Slečn@ radí: Zkus být ve vztahu otevřenější a přestaň hrát scénky z naštvanosti. Mnohem lepší je všechno si vyříkat mezi čtyřma očima!

70 – 100 bodů: Sladké mámení…

Když už se jednou zamiluješ, bereš vztah hodně vážně a jsi ochotná udělat vše, aby byl naprosto dokonalý. Dokonce jsi proto schopná obětovat kousek sebe samé. Aby ses svému klukovi co nejvíce přiblížila, snažíš se mít ráda to, co má rád on, chceš dělat vše, co chce dělat on a tak dále…
Slečn@ radí: Je na čase si uvědomit, že žádný kluk nemá svou holku rád jen proto, že je jeho věrnou kopijí v ženském provedení a s radostí mu odkývá na všechno. Snaž se být ve vztahu mnohem průbojnější a neboj se říci, jaký je tvůj názor na danou věc. Přestože se nebude naprosto shodovat s názorem tvého miláčka, neznamená to ještě, že se k sobě nehodíte.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
 1. měla ¨sem 30. ale nezdá se mě že je by to bylo nějaké pravdivé. spíš je to ¨jenom nějakej výmysl…

 2. to LucInqa: Omg! tohle neni žádný kouzlo, aby to byl výmysl! Jasný, ne na každýho se to může hodit, je to jen proboha test..

 3. Někdy je problém třeba i v tom, že se člověk přirozeně snaží odpovídat tak, jak se mu to zdá nejlepší a nejvhodnější, ale ne tak, jak by v dané situaci pravděpodobně zareagoval sám. Jako bychom se něco snažili skrývat sami před sebou…

 4. Dobrej test, jen jsem si trošku zkazila skóre u 4. otázky, protože fotbal je moje velká láska a tudíž by to bylo rande v ráji, musela jsem tedy odpovědět popravdě a zajistila sem si tim zbytečných 10 bodů. Ale jinak super! :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.