TEST: Vybíráš si kluka podle vzhledu?

loveLíbí se ti týpci, kteří se módně oblékají, nebo ti nevadí, když mají už rok stejné kalhoty? Potřebuješ mít vedle sebe někoho, kdo o sebe bude pečovat, nebo takového, který se umyje maximálně dvakrát do týdne? Záleží ti na vzhledu nebo dáváš přednost povaze tvého miláčka? Odhal se v našem testíku.

U každé otázky se rozhodni buď pro ANO nebo NE.

 1. Je pro tebe důležité, aby byl tvůj kluk větší než ty? ANO – NE
 2. Byla jsi už někdy zamilovaná do někoho, kdo se líbil i ostatním holkám? ANO – NE
 3. Máš pokojík polepený plakáty s krasavci? ANO – NE
 4. Myslíš si, že tvůj táta vypadal zamlada docela k světu? ANO – NE
 5. Připadáš si hezká? ANO – NE
 6. Zamiluješ se rychle? ANO – NEláska
 7. Chtěla bys, aby se tvůj miláček oblékal podobně jako ty? ANO – NE
 8. Poznáš už po několika minutách, jestli je ti nějaký kluk sympatický? ANO – NE
 9. Chtěla bys být krásnější? ANO – NE
 10. Nosíš v peněžence fotku svého kluka nebo idola? ANO – NE
 11. Maluješ se? ANO – NE
 12. Milovala jsi už někdy více kluků najednou? ANO – NE
 13. Všimneš si u kluka při prvním setkání jeho drobných chybiček na kráse – např. pupínků na obličeji, křivého nosu? ANO – NE
 14. Líbí se ti většinou podobný typ kluků? ANO – NE
 15. Zavři na chvíli oči. Umíš si do detailů představit prince svých snů? ANO – NE
 16. Vadí ti, když má tvůj kluk akné? ANO – NE
 17. Souhlasíš s tím, že při seznamování je nejdůležitější první dojem? ANO – NE
 18. Záleží ti na tom, jaké oblečení nosí tvůj idol? ANO – NE
 19. Dala jsi už nějakému týpkovi košem jen proto, že se ti nelíbil? ANO – NE
 20. Je pro tebe důležité, aby se tvůj kluk líbil i tvým kamarádkám? ANO – NE

Vícekrát “ANO”

Vzhled tvého miláčka je u tebe vždycky na prvním místě! A není na tom vůbec nic špatného. Sama se chceš líbit, takže není důvod, abys chodila s nějakým šeredou :-). Jen nezapomeň, že každý člověk, který je zamilovaný, zkrásní a vypadá čím dál tím líp. Slečn@ radí: Nezapomínej na to, že vzhled není vše. Můžeš mít sice krásného kluka, kterého ti budou závidět všechny kámošky, ale ten může být pěkně namyšlený a ty si s ním nemusíš vůbec rozumět. Proto si vždycky řekni všechny “pro” a “proti”.

Vícekrát “NE”

Kluk, do kterého se zaláskuješ, se ti musí líbit. To ale pro tebe není všechno! Víš, že za hezkou tvářičkou se může skrývat pořádný syčák! A proto dáváš šanci i týpkům, kteří na první pohled zrovna nevypadají jako Pan Dokonalý, ale zato si s nimi skvěle rozumíš! Slečn@a radí: Je dobře, že si uvědomuješ, že krása není vše. To hezké se může skrývat i uvnitř. To, jaký tvůj kluk je, jak se k tobě chová, je důležitější než to jak vypadá. Pokud si ovšem mění prádlo jednou za týden a chodí špinavý, na povahu nehleď. Hygiena je důležitá!

Text: Janča L.

23 Comments
 1. Já to mám taky 10 ku 10! Chtělo by to nějaké hodnocení i pro tyhle případy, protože evidentně jich je požehnaně :-)

 2. Já si myslím, že když to máte vyvážené, že je to úplně v pořádku. Člověk si řekne, že na vzhledu nezáleží, ale myslím, že jde taky o první dojem. Byla bych pokrytec, kdybych řekla, že bych chodila s klukem, který se mi nelíbí vůbec. Samozřejmě, není to nejdůležitější, ale chodily byste s klukem, který vás nepřitahuje vůbec? Ani trošku?

 3. Já měla jen šest “ne”… Nedokázala bych být s někým, kdO mě fyzicky nepřitahuje… Ale nezáleží jen na vzhledu… POkud bych si s nějakým krasavcem neměla co říct, nepřicházelo by v úvahu, že se znovu sejdem… Ale když už přítele mám, tak se s ním chci ukázat i ve společnosti a nestydět se za něj:)

 4. přesně tak…ale já si třeba myslím že jak Burynka napsala “Ale když už přítele mám, tak se s ním chci ukázat i ve společnosti a nestydět se za něj:)” tak zase přece když už někoho opravdu miluju tak mi nezáleží na tom jestli když pujdu po ulici s přítelem si budou lidé šuškat “hele ta má ale krásnýho kluka” a nebo “jak s takovým ošklivcem muže být?” je to přece jedno, každý má svou hlavu a když fakt miluju nezáleží na tom co říkají ostatní…nebo snad ano???samozřejmě je fajn když miluješ kluka který je zároven krásný, ale že by se někdo nemoh zamilovat do méně pohlednějšího kluka přece taky není vyloučeno…

 5. Ja myslim, že je upee jedno jak kluk vypadá, jako sice odsus podsud, ale když se proste zalaskujete tak s tim nic neudelate, i když se vam ten vysneny nekdy zda, že ma nejake chyby,ale laska je silnější, nemam pravdu? Piste pls i třeba na muj mail.. rada pokecam o klukach o mode a tak s jinejma holkama, který maj good nápady a názory.. Poslu vám ráda moje fota a muzem skvele pokecat.. jsem tu vetsinou vecer a na icq přezdívka Kejklice nebo na libimseti.cz na přezdívce Karodrak… muckuju vás holky a hoodně klukůů okolo vás..

 6. Mě vyšlo ano 11… máme ve třídě jednoho kluka a ten je
  sstrašně moc trustý a pořád spocený,udýchaný ….
  …. a já s ním musím sedět … je to děs,má delší vlasy a má
  je skoro pořád mastné…..fujky…s timhle bych mít nic nemohla

 7. me vyslo vyckrat NE…ale…musim rict, že bych važne asi nedokazala chodit s nekym kdo by me ani trochu nepritahoval…a taky mi trva dyl než se zamiluju….takže…ac je prvni dojem duležity…trva mi dyl si udelat obrazek….ale zas…me se to mluvi….když nekdo pritele ma…a je…tedy alespon co slysim…a myslim si…opravdu hezky…kdybych ho nemela…nvm jak bych mluvila…je to hrozne na konkretni situaci si myslim….

 8. Vyšlo mi ano,říká se,že hodně záleží na vnitřní stránce toho dotyčnýho člověka,jo,souhlasím s tím,protože být s někým kdo má v hlavě a nejen tam slámu,bych opravdu být nemohla,ale zase..v dnešní společnosti se klade opravdu velký důraz na vzhled a celkovou vyzáž a kdo si jí vůbec nevšímá tak lže.Každý se chceme líbit a tudíž chceme i partnera,který se líbit bude.Možná je to pokrytecký a povrchní,ale podle mě je to pravda.
  Ale jak už napsalo hodně z vás,nejlepší je vnitřní a vnější krása v rovnováze..

 9. Taky mám 10 na 10. A i kdybych měla více ano, tak se nebudu cítit povrchně. Pro každého je vzhled v jistém směru důležitý, ať si každý říká, co chce je to tak..
  A tadyty stránky se mi moc líbí, je tu spoustu věcí, které si ráda pročtu. :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.