Vyrážíme na fesťák!

festivalKonečně je tu léto a ty by jsi s kámoškou nejradši vyrazila někam k moři, jenže k tomu jsou zapotřebí peníze a pokud nemáš štědré rodiče, tenhle nápad na prázdniny padá. Tak proč nezkusit nějaké letní „fesťáky“? Poznáš spoustu nových lidí, nebude tě to moc stát a užiješ si legraci.

Určitě jsi už o nějakém tom festivalu slyšela. Co třeba známé Rock for People a Colours of Ostrava nebo ty méně známé – například Festival Slunce ve Strážnici? Letních festivalů je opravdu mnoho, stačí si jen vybrat!

Zkus se domluvit hned s celou partou lidiček, protože čím víc vás bude, tím více si užijete zábavy. Kámošky si to určitě nenechají ujít a nějací kluci by se snad taky našli, ať to není dámská jízda.festival

A teď už pár festivalů i s termíny:

4.7. – 6.7.2007 Rock for People Hradec Králové
12.7. – 15.7.2007 Colours of Ostrava Ostrava
12.7. – 15.7.2007 Masters of Rock Vizovice
19.7. – 22.7.2007 Boskovice 2007 Boskovice
18.8.2007 Summer of Love Pardubice
24.8. – 26.8.2007 Vizovické Trnkobraní Vizovice

Užijte si celé prázdniny na sto procent, ať už s festivaly nebo bez!

Text: Veronika Wölfelová
Foto: Audiocity.cz

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.