Žádný prázdninový objev? Nevadí!

kachnaMožná jsi patřila k těm, co poslední dny minulého školního roku snily o tom, jak na báječné dovolené u moře potkají konečně toho svého vysněného prince a konečně se pořádně zamilují. Že se ale z té super dovolené vyklubal týden nudy pod ostřížím zrakem rodičů a na prince jsi nenarazila ani ve stadiu „žabák“? Ještě není všem dnům konec!

No jasně, prázdniny se zdají být báječnou příležitostí HO potkat. Ale proč by takovou šanci měly naskýtat v celém, dvanáct měsíců dlouhém roce pouze týdny, kdy jsi pryč ze školy? Vždyť i nyní můžeš narazit na spoustu zajímavých týpků, musíš jen být v pravý čas a na pravém místě. Slečn@ ti poradí, kde na svého budoucího miláčka možná narazíš i teď na podzim!

PŘÍLEŽITOST č.1: KROUŽEK!
Ne všichni kluci (a už vůbec ne ti, o které bys mohla stát), tráví celý svůj volný čas u televize nebo u monitoru počítače. Právě ti nejzajímavější a nejlepší „kousky“ se po škole alespoň jednou týdně věnují nějakému sportu nebo jinému zájmu. baleniCo takhle přihlásit se na volejbal, zajít občas zafandit fotbalistům nebo hokejistům nebo se pokusit konečně přijít na kloub fyzikálním zákonitostem v kroužku pro mladé debrujáry?

PŘÍLEŽITOST č.2: NÁKUPNÍ CENTRUM!

Možná, že když se řekne název některého hypermarketu, vybaví se ti armáda důchodců mířících s nákupním vozíkem střemhlavě vstříc všemu slevněnému. Ale pozor, i při nákupech můžeš objevit nějakého krasavce! Zamiř mezi stojany s pánskými tričky a košilemi a zkus se pohledného „náhodného kolemjdoucího“ zeptat, jakou košili by ti on sám doporučil koupit pro tvého bráchu (třebaže imaginárního :-)) k narozeninám. Pokud se usměje a ochotně ti poradí, šikovně rozviň konverzaci i na zajímavější témata…

PŘÍLEŽITOST č.3: MĚSTSKÝ PARK!
Spousta lidí chodí venčit své psí miláčky právě do parku. Pokud máš také psa, neváhej a vyraz s ní na nějaké frekventované místečko. Zatímco bude tvůj milovaný chlupáček očůrávat jeden keřík za druhým, ty máš příležitost omrknout i další přítomné páníčky! A že psa nemáš? Vem si knížku nebo časopis a jdi si číst do parku na lavičku. Možná ti nahraje štěstí a pohledného páníčka ti přivede sám pejsek. A která z nás by nechtěla mít miláčka přímo na vodítku? :-)

PŘÍLEŽITOST č.4: FITNESS CENTRUM!
Jasně, teď ti zaskočilo a jistě ti bliklo v hlavě, že se se svým zadkem můžeš ukázat v teplácích jedině před tělocvikářem a že se svou šikovností bys nesbalila ani slepce… Nevěš hlavu a buď mazaná – své „nešikovnosti“ a křehkosti přece můžeš skvěle využít ve svůj prospěch! Zajdi si do fitka a popros toho svalovce vedle, aby ti pomohl nastavit správnou výšku sedátka na rotopedu – a konverzace může začít. Pokud se zmíníš, že jsi v posilovně jen vzácný host a moc se ve všech těch strašidelných přístrojích nevyznáš, bude-li co k čemu, rád se ti bude věnovat. A pokud ne, víš, že máš jít o dům dál… P.S.: Aby nebyla nuda, pokud se na place nevyskytne žádný ucházející „kousek“, vem kámošku a o zábavu máte postaráno!

Máš svůj vlastní osvědčený tip či trik? Nebuď lakomá a napiš nám ho do komentářů!

Text: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments
  1. Ahojky,holky vůbec nebojte někam zajít.Já jsem se ted letos přihlásila na volejbal,tak doufám,že tam poznám bezva lidi…A v tom fitku to určitě zkuste,když nebudete mít šanci u žádného,tak aspon můžete koukat na ty krasavce a snít,ale já jsem tam náhodou potkala supr partičku kluků:-)Tak neváhejte a jděte do toho!

  2. Mám trik, ktorý vyskúšala jedna spolužiačkina kamoška-ževraj. Na tento “pokus o šťastie” vám treba zimu-ročné obdobie. Zoberte lyže a vyjďte si niekde na kopec alebo na svah. Máte pocit že ste objavili nejakého pekného chalana s ktorým sa chcete zoznámiť? Do toho. Spustite sa dole(to je jedno či viete alebo neviete, aj tak je hlavná úloha spadnúť). Keď budete blízko neho, spadnite na zem a ospravedlňte sa. Pozor aby to však nebolo príliš nápadné! Choďte najprv iným smerom a potom “nechtiac” zamierte k nemu. Taktiež pozor aby ste mu nevylámali zuby. :D Proste spadnite niekde pomimo alebo trošku naňho. Keď sa ospravedlníte a on nebude drzý a prijme to, tak začnite pomaly rozvíjať reč a baviť sa s ním. Budú z vás určite dobrí priatelia ak doňho budete furt “zapárať”. A možno neskôr aj niečo viac. :))

Leave a Reply

Your email address will not be published.