Zaslouží si tvou lásku?

srdickoZačíná to pocitem vznášení se nad zemí a příjemným šimráním v podbřišku… avšak často to končí obrovským zklamáním. Než svému princi doslova podlehneš, otestuj si ho, jestli si tvou lásku doopravdy zaslouží nebo si své srdíčko máš šetřit pro někoho, kdo o to skutečně bude stát!

Princ, který za to stojí:

– Už alespoň jednou dokázal činem, že při tobě dokáže stát, ať se děje, co se děje – v dobrém i zlém.
– Nemá potřebu flirtovat s tvými kámoškami, i když chápeš, že občas se za nějakou „sukní“ holt otočí. Zároveň na tvé kamarádky nežárlí a nezakazuje ti se s nimi stýkat.
– Nejsi pro něj jen „jeho holka“, kterou má na laškování a líbání. Jsi pro něj navíc nejlepší kamarádka, které se dokáže se vším svěřit. Zkrátka pro něj znamenáš opravdu hodně.
– Chápe, že se ti líbí Zac Efron nebo Orlando Bloom, protože je mu naprosto jasné, že i přesto, že máš pokojík plný filmových hvězd, tak jen on je pro tebe ten nejdůležitější ze všech.love
– Je k tobě pozorný. Když ví, že ti není dobře a potřebuješ někoho obejmout, všeho nechá a přijede za tebou.
– Když jsi nemocná, staví se za tebou s tvou oblíbenou čokoládou a kytičkou fialek.
– Záleží mu na tvém názoru natolik, že kvůli tobě klidně změní svou kolínskou za vůni, kterou jsi mu věnovala k narozeninám.
– Chová se k tobě jako k princezně, protože si to zasloužíš.

Žabák, ze kterého se princ nestane ani náhodou:

– Kdykoliv dojde k sebemenšímu nedorozumění, naštve se a dlouho trvá, než je s ním konečně řeč a nechá si vše vysvětlit.
– Považuje všechny tvé kamarádky za hloupé slepice a nedokáže přenést přes srdce, když mu jeden jediný večer dáš košem jen kvůli tomu, že si chceš s nimi vyrazit na „dámskou jízdu“.
– Když jste spolu, je všechno OK. Když jste ale někde na veřejnosti, máš pocit, jako by se za tebe styděl.
– Šílí vzteky pokaždé, když tě na školní chodbě přistihne, jak si s jiným klukem povídáš třeba jen o funkci mitochondrií v buňce. A plakát tvého idola na stěně v tvém domácím království? No hotové tabu!
– Kdykoliv si s ním chceš o něčem důležitém popovídat, chová se vyhýbavě a dělá, že hrozně spěchá, protože toho má na práci ještě fůru.
– Pokud onemocníš, celých čtrnáct dní se u tebe neukáže, aby od tebe nechytil nějaký ošklivý bacil.
– Má nos pěkně nahoru, pokud mu něco pochválí, ale sebemenší kritiku nedokáže přijmout. Pokaždé se urazí a trvá ti dlouho si ho opět usmířit.
– Chová se k tobě jako k věci, která mu patří a může si s ní dělat cokoliv ho napadne.

Text: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments
  1. No děfčata opravdu sou takový co nevěděj jak se k holkám chovat jednu chvíli tvrdí jak vás miluje a ještě ten večer v hospůdce v trochu přiopilé náladě do vás kopne se slovy “a ty mi kurva doprdele uhni du chcát”…rozešlas ems e s nim okamžitě

  2. To BaruSKA: no pěkný…na takový případ jsem naštěsní ještě nenarazila. Mam akorát připomínku k bodu že by se mi měl se vším svěřovat. S tím bych slouhlasila, ale když je někdo introvert, tak ho někdy prostě nedonutíte…a nutit byste ani neměli..

Leave a Reply

Your email address will not be published.