Barva vlasů prozradí tvůj charakter

[button link=”https://slecna.info/tag/hancin-blog/” color=”violet”]HANČIN BLOG[/button]

HANČIN BLOG – Věděla jsi, že odstín vlasů, kterým se dennodenně chlubíš, o tobě dokáže okolí mnohé vypovědět? Jednotlivým barvám se přiřazují určité vlastnosti, jenž tě utvářejí. Pojď společně s námi zjistit, jestli na tebe uvedené informace sedí nebo je potřeba něco změnit.

barvavlasuMožná se ti zdá až nemožné někoho posuzovat podle barvy vlasů, nicméně pokud vezmeš v úvahu, jak moc nás barvy v životě ovlivňují, nebude se ti to zdát jako hloupost. Vlasy hrají prim při vytváření prvního dojmu, a proto chceme-li vyzdvihnout určitou vlastnost a nedaří se nám to, můžeme o pomoc požádat kadeřníka. Jsi plná energie a nových nápadů? Tak proč o tom nedat vědět okolí! Stačí pár načervenalých proužků a hned budeš působit jinak.

Nyní se pojď podívat, co v sobě jednotlivé odstíny skrývají. Pokud na tebe informace sedí, pravděpodobně budeš spokojená. V opačném případě je ale možná vhodná chvíle popřemýšlet o menší změně.

Zrzky

Tímto jedinečným odstínem se mnoho z nás nechlubí. Proto také značí určitou výjimečnost a extrémní chuť do života. Zrzky jsou plné energie, vášně a hlavou jim lítá stále spousta nových nápadů. Díky své divoké povaze je ale mnoho lidí řadí do šuplíku drzých holek, což nemusí být vůbec pravda. Zrzky se zkrátka jen umějí ve společnosti prosadit, jednají na rovinu a upřímně, nebojí se ukázat svoji sílu. Naopak ale občas bývají až moc tvrdohlavé a výbušné.

Blondýnky

Určitě také znáš nespočet vtipů o světlovlasých dívkach. Blondýnky jsou však naopak velmi chytré a intelektuální, ovšem potřebují si vše dopředu promyslet a nejednají tak okamžitě. Jsou symbolem krásy, mají romantickou, něžnou a citlivou povahu. Na druhou stranu se jim přisuzuje rozmarnost, lehkomyslnost a někdy i naivita.

Brunetky

Hnědovlásky se vyznačují vysokou inteligencí, spolehlivostí a ochotou. Na okolí působí velmi klidně a vyrovnaně. Jsou přitažlivé jinak než blondýnky nebo zrzky. Na muže zapůsobí jejich přizpůsobivost a přirozenost. Mají nejvíce vnitřní energie, ale nepotřebují se nijak v tomto ohledu projevovat. Jsou zdravě sebevědomé a silné.

Černovlásky

Slečny s havraními vlasy muže přitahují díky své nedostupnosti. Pánové je touží dobývat, působí totiž velmi tajemně a osudově. Příroda jim nadělila energii a zbrklost. Jednají velmi pudově – až poté, co něco udělají, uvědomují si následky svého chování. Díky tomu ale mnohdy vedou ostatní a určují cestu.

Jestliže si chceš vlasy zesvětlit, pravděpodobně toužíš zpomalit ve své přirozené akčnosti. Naopak ztmavování vlasů vypovídá o tom, že chceš být akčnější, rychlejší a pružnější. Pokud chceš odstíny červené, znamená to jasnou výzvu a nutnost zviditelnit se. Ať tak či tak, každá z nás by se měla hlavně cítit sama sebou.

A jak vnímáš svoji barvu vlasů ty?

Autorka: Hanča S.

1 Comment
  1. Jsem přírodní brunetka, ale v poslední době mne strašně fascinuje zrzavá barvička a spousta lidí mi tvrdí, že se ke mě hodí více ;))
    Moc pěkný článek :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.