Co nám podzim zavane do skříně?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]
I když je pro mě období podzimu spíše smutné, než veselé, jedna věc mě vždycky nabudí – nové kolekce. S podzimem návrháři ožívají a naservírují nám čerstvou porci módy. A co je na menu letos?

peter-pan-collarJestli sis v loňských sezónách oblíbila styly jako „school girl“ nebo „boyfriend“, tedy kostkované sukně, sáčka, kotníkové boty (Mary Jane), klobouky, určitě se jich ještě nezbavuj. I na tento podzim se s nimi můžeš hrdě procházet. A jestli „šilháš“ po něčem novějším, na přehlídkách jsou hodně vidět límce a límečky (já miluju takzvaný Peter pan collar). Zůstávají taktéž prvky peplums a kožešin.

Co se barev týče, jako každý rok, vládnout budou teplé, typicky podzimní barvičky. Zůstává neutrální béžová, stálice fialová a nováčkem jsou odstíny petrolejové či hořčicově žluté.

Líčení & vlasy

Neméně důležitou části našich podzimních outfitů bude samozřejmě úprava toho, s čím ráno vstaneme v to, co chceme, aby lidi viděli. Co osobně pro mě je výborná zpráva, podzim přinese výrazné barvy pro naše rty. Nosit se budou odstíny od tmavě červené přes švestkovou až po hnědou barvičku – jednoduše líčení ve stylu femme fatale. Sexy!

Pro velmi odvážné, objevují se i barevné řasenky – například zelená či fialová.

Úprava vlasů zato letos umožňuje poměrně volný výběr – in budou jak přirozené vlny, tak uhlazené prameny, hodně letí zaplétání. Stále populární jsou i ombré (barevné přechody), ale za mě je příliš nedoporučuji a ani kadeřníci je často nemají moc v oblibě.

Doplňky & kabelky

Ani letos by ti neměly ve šperkovnici chybět výrazné doplňky typu masivních náhrdelníků či náušnic s barevnými kameny.
Velkou volnost nabízí kabelky – nosí se jak elegantní kufříky, tak neforemné „pytle“. Tak směle kombinuj!

Na co se letošní podzim těšíš ty? Máš nějaký oblíbený podzimní kousek?

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.