Obleč se jako Eva Longoria

Eva Longoria se narodila 15.3.1975 v Corpus Christi (Texas, USA). Jejími rodiči jsou američané mexického původu. Přes tuto skutečnost má jako jediná ze čtyř sester snědou pleť a tmavé vlasy i oči – ostatní tři dívky jsou blondýnky se světlýma očima. Z tohoto důvodu Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji adoptovali a sama sebe považovala za jakési ošklivé káčátko. Ale jak to bylo v pohádce, tak i ve skutečnosti – Eva je dnes slavnou filmovou a především seriálovou herečkou, mimo to také uznávanou modelkou.


Své první filmové role si odehrála ve slavném seriálu Beverly Hills 90210, ale jednalo se skutečně jen o vedlejší roli. Její další krůčky směřovaly k natáčení seriálu Mladí a neklidní, kde hrála celé dva roky. Její velká chvíle však přišla ještě o něco později a dnes ji zná celá Amerika díky roli v současnosti snad nejúspěšnějším americkém seriálu Zoufalé manželky, který se vysílá také u nás. Líbí se ti její styl oblékání? Pak zbystři!

DIVOKÉ VZORY – TO PRAVÉ NA JARO A LÉTO

Nechceš, aby tvé oblečení bylo nudné a aby jsi zapadla do davu? Vyraž ven v super barevných šatičkách nebo v tunice. Rozkveteš tak do krásy jako ostatní jarní kytičky. Eva tento fígl zná už dávno.

FOXITIPY: 1. Originální zavinovací tunika s divokými květy, Debenhams 2.+3. Ozdůbky ve stříbrné barvě, Promod 4. Béžové sandálky, Jeffrey Campbell 5.+6. Krátké minišaty v zářivých barvičkách, oboje Debenhams 7.+8. Zajímavé široké náramky, Promod

V ŠEDÉ NEMUSÍŠ BÝT ŠEDÁ MYŠKA!

Odstíny šedé mají tu výhodu, že se dají kombinovat naprosto s čímkoliv. A pokud sleduješ nejnovější trendy, jsitě dáš Evě za pravdu, že tentokrát rozhodně nepřestřelila vedle!

FOXYTIPY: 1. Kovový náramek se stříbrnými a černými kroužky (seženeš také v kombinaci stříbrná-oranžová), Promod 2. Světlé šedomodré džíny, Old Navy 3. Melanž vzdušná tunika, Old Navy 4. Hřejivý svetřík do chladných jarních rán, Old Navy 5. Modrá plátěná taška přes rameno, Old Navy 6. Šatičky nebo originální dlouhá halenka, kterou můžeš nosit přes kalhoty, Debenhams 7. Tmavé sluneční brýle, Old Navy 8. Originální tenisky nad kotníky, Sugar

KOMBINUJ CHYTŘE!

I když máš ráda přírodní barvičky, neznamená to, že nemůžeš nechat zazářit svou imidž pomocí úžasných doplňků v jasných barvách. Eva Longoria zvolila žlutou, ale tahle volba je jistě jen a pouze na tobě!

FOXYTIPY: 1. Suprový hnědobronzový pásek ke kalhotám, Promod 2. Světlounce žluná kabelka s barevným nápisem, Old Navy 3. Béžová čapka, Old Navy 4. Tenčí krémová bundička, Old Navy 5. Zářivě žluté balerínky, Sam Edelman 6. Bělostná propínací košilka, Old Navy 7. Džíny z tmavé džínoviny, úzký střih, Diesel

Připravila: Eliška Raková

FOTO: Archiv firem + Actressarchives.com a People.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.