Dekorativní kosmetika: to nejlepší z mého kufříku

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]

BLOG HANKY Z. – Jasněže jsme překrásné od přírody, ale jistě se mnou souhlasíš, že i přírodě se musí občas trochu vypomoct… Proto jsem ti připravila přehled mých top čtyř nejoblíbenějších výrobků dekorativní kosmetiky, které v podstatě nedám z ruky. Necháš se inspirovat?

Co je lepší než reklama i než doporučení prodavačky v obchodě? Osobní zkušenost! Tyto výrobky sama už nějaký čas používám a mohu je doporučit dál. Pokud tě zaujmou, nic ti nebrání také je vyzkoušet. Protože jsme ale každá trochu jiná, každé z nás vyhovuje něco trochu jiného. Vyzkoušej a uvidíš sama!

Výrobek: Lak Rimmel London 60 seconds

lak-na-nehty-rimmelDostupnost: obyčejná drogerie, například Rossmann či DM
Cena: 49 Kč

Sama sebe se kvůli opravdu bohatému používání považuji za velkou expertku a lak od Rimmel London se u mě v šuplíku trvale uhnízdil. Mám hned několik odstínů a všechny zbožňuji. Kromě příznivé ceny, dlouhé výdrže a krásných barev je velkou výhodou jeho široký, opravdu šikovný štěteček, díky kterému se nehty hezky lakují. Vřele doporučuji!

Výrobek: Make-up Dermacol (Film studio Barrandov Prague)

Dostupnost: drogerie
make-up-dermacolCena: 129 Kč

Tento make-up bych definovala rčením “za málo peněz opravdu hodně muziky”! Úžasně kryje a ještě úžasněji dlouho ti vydrží – jeho tubička se zdá skoro nekonečná. Ačkoliv make-up téměř nepoužívám, tento u mě vždycky najdeš.

Výrobek: Tužka na oči

tuzka_na_oci_yves-rocherDostupnost: Yves Rocher
Cena: 169 Kč

Tužka na oči byla snad mým prvním „malovátkem“ a od té doby se bez ní neobejdu téměř ani den. Ovšem najít takovou, která se nerozpíjí, hezky maluje a vydrží celý den, byl běh na dlouhou trať. Nakonec se mi však jedna taková objevit podařila – voděodolná tužka na oči od Yves Rocher. Možná je trošku dražší, ale její koupě se rozhodně vyplatí. Kromě obvyklé černé mám i tmavě zelenou a i tu můžu doporučit.

Výrobek: Rtěnka Dermacol longlasting lipstick

Dostupnost: drogerie
Cena: 129 Kč

rtenka-dermacolPoslední roky si libuji v krásných výrazných rtěnkách, proto jsem potřebovala nějakou, která bude opravdu držet (abych si nemusela rty stále domalovávat) a zároveň mi nevyčerpá mé studentské konto. Úspěch jsem našla v dlouhotrvající rtěnce od Dermacolu, stojí celkem pár šupů a přitom opravdu krásně drží. Velkým bonusem je i originální elegantní balení.

Jaké stálice máš ve svém kosmetickém kufříku ty?

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Comments are closed