Hubnout podle celebrit?

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]
Předvánoční doba se stejně jako novoroční táhne ve znamení diet. Před Vánocemi hubneme, abychom si svátky mohly náležitě užít, po Vánocích shazujeme výsledek našeho užívání. Hubneme, přibíráme, cvičíme, relaxujeme, prostě jako každý normální člověk. A jak jsou na tom celebrity?

Celebrity, hlavně tedy ženy, neustále hubnou (pokud tedy nemusejí kvůli roli přibírat jako například René Zelweger pro roli Bridget Jonesové :-)! To určitě není nijak zdravé a už vůbec ne záviděníhodné. Některé diety celebrit jsou totiž doslova šílené!

Děs-běs 1: Nejíst, nepít

Modelky, tzv. Viktoriini andílci, to nemají vůbec jednoduché. Aby prorazily v tvrdé konkurenci, musí být perfektní. Většina z nich týden před přehlídkou vůbec nejí, jen hodně pije (neslazené čaje a vodu), několik hodin před přehlídkou už ale nemohou ani pít, aby neměly nafouklé břicho!
Nechápu, jak to někdo může vydržet, omdlela bych hlady už první den.

Děs-běs 2: Kojenecká strava

Některé celebrity se, aby zhubly do požadovaných tvarů, vydávají na poněkud odvážnou dráhu dětské výživy. Kromě přesnídávek se ládují třeba rozmixovanou zeleninou a kdejakými patlaninami.
Jednou jsem zkoušela přesnídávku “maso v mrkvi” – necítila jsem ani maso, ani mrkev, měla jsem hlad a neuvěřitelnou chuť na cheesburgera!

Děs-běs 3: Koktejlová smršť

Dieta lehce chutnější, zato však stejně na houby jako dieta kojenců. Je založena na tom, že si k snídani, obědu a večeři dáváte jen zeleninové nebo ovocné koktejly (rozuměj vymačkané ovoce či zelenina ochucená maximálně bylinkami).
Steak, gulášek, svíčková… to je jinačí dieta.

Děs-běs 4: Jedno jídlo denně

Další skupinka celebrit si dopřává jen jedno jídlo denně (oběd či večeři), a to většinou ve formě zeleninového salátu s bílkovinou (maso, vajíčko, tuňák). Nejen, že nepřijímají žádné sacharidy, ale (stejně jako u předchozích diet) pěkně se podvyživují – a to se jim na stará kolena vrátí!
To by mě zajímalo, kde berou energii na výrobu toho salátu!

No, řekni, stálo by ti to za to? MNĚ TEDA NE!

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.