Jak najít svůj vlastní styl

[button link=”https://slecna.info/tag/moje-stylistka/” color=”cyan”]MOJE STYLISTKA[/button]

Každá z nás máme v životě momenty, kdy se rozhodujeme kudy jít, jakou práci máme zvolit, co nás vlastně baví a naplňuje, kde máme své místo v životě, možná si klademe otázku, je-li tento muž ten pravý a jestli já jsem ta pravá pro něho. A jsou i ženy a není jich málo, kterým to vše trvá i třeba půl života!

Mít svůj styl znamená cítit se sama sebou

Najít svůj osobitý styl projevu a oblékání a nalézt své dary patří k vyjádření a přijetí sebe sama a život se tak stává kvalitnějším a rozmanitějším. Nedávno mi dobrá kamarádka, která před pár měsíci odletěla do Londýna, napsala: „Konečně jsem našla svůj styl!“ Její sms byla tak plná nadšení, jako kdyby to byla jedna z nejzásadnějších chvil v životě. A myslím, že to není přehnané! Najít svůj styl, cítit se v něm skvěle, ba přímo úžasně není věc jednoduchá. Ačkoliv to může znít povrchně, zasahuje ženské nitro a velmi úzce s ním souvisí. K dokonalému štěstí nicméně nestačí vlastní styl jen najít, ale také vše přijmout a vlastnit harmonii a klid ve svém srdci. Tam vše začíná v naší mysli a v našem srdci.

Tipy, jak si najít vlastní styl

  1. Přemýšlejte, co vlastně potřebujete, co vám chybí, dívejte se v ulicích na ostatní ženy, je to inspirující, prohlížejte si časopisy, hledejte, v čem si myslíte, že budete právě vy vypadat skvěle.
  2. Udělejte si v hlavě představu, co se vám líbí a kudy byste chtěla směřovat. Jít na nákupy bez cíle je jako loď bez kormidla, tam kam žene vítr, tam je. Musíte znát svoji hodnotu, jak chcete působit a vědět, co chcete.
  3. Kombinujte luxus s levnými kousky
  4. Každá žena by měla mít alespoň jednu značkovou kabelku.
  5. Myslete na to, že se vždy na sebe díváte kritičtěji než ostatní. To, co na sobě vidím jako nejhorší věc, je mnohokrát pro druhé něco, co ani nevnímají. Často můžete řešit až nepodstatné věci, kterým dáváte důležitost, a váš styl se jim zbytečně podřizuje a podle toho pak zbytečně nakupujete něco, co není 100% jako celek.
  6. Ano, působíte na lidi jako celek, ne jednotlivě po kouscích. A tak se na sebe dívejte, když jdete nakupovat. Váš styl není o tom, jestli vám jdou vidět stehna nebo zadek apod.
  7. Vy nosíte oblečení, ne oblečení vás. Styl je to, jak se cítíte, jak umíte věci nosit, co v nich vyzařujete, to je velmi důležité si uvědomit.
  8. Co je na oblečení je totiž důležité, kdo ho nosí – tedy vy sama!

Přeji vám, abyste ve všech svých životních etapách uměly nalézt tu vaši pravou ženskost, její hodnoty, najít všechny dary, které vám byly dány shůry a aby vždy váš osobitý styl odrážel váš vnitřní klid. Pokud si myslíte, že to neumíte, nebojte si nechat poradit. Stojí za to žít kvalitní, spokojený život a nosit přesně to, co vám 100% sluší!

Žaneta
moje stylistka.cz

2 Comments
  1. A prečo je email požadován já chci se vyjadřovat, tak hodně čtem hej ? A nějak mi to nejde ! :-((

Leave a Reply

Your email address will not be published.