Jarní líčení v pastelových barvách: jak na věc?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]
Jaro je v plném proudu, proto jsem si pro tebe připravila tipy na jarní líčení. Oceníš je především v případě, že i tebe láká jaro veselými, pastelovými barvami.

Na toto líčení jsem si pozvala spolužačku ze střední přezdívanou Odetka, protože má moc hezkou a především světlou pleť – takže tentokrát si na své přijdou i bledulky!
[framed_tabs]
[tab title=”Fialkové líčení s odlesky stříbrné”]
První líčení bylo založené na světle fialové, i když na fotkách vypadá spíše stříbně:-) Celkově ale vypadalo jemně a něžně, ideální na denní nošení.

Jak na to?

Víčko – až k obočí – vystínuj lehce bílým stínem, aby ostatní barvy vynikly. Potom na pohyblivou část nanes fialový stín, do vnějšího koutku nanes stříbrný stín a vytvoř lehký přechod. Trochu stříbné použij i na naznačení spodní linky, ideálně jen v první půlce oka. Nakonec na vrchní líčko nanes černou (nebo šedou) linku a lehce rozmaž.
Fialkové jarní líčeníFialkové líčení[/tab]

[tab title=”Zelené líčení v barvách duhy”]
Druhé líčení se nakonec stalo tak trochu experimentem, ale myslím, že dopadlo dobře. Je výrazné a oči s ním vypadají podmanivě:-)

Jak na to?

Celé oko (ze shora i ze spoda) orámuj černou linkou. Potom nalič horní víčko zelenými stíny (nejtmavší odstín z vnějšího koutku) a naopak do vnitřního koutku nanes trochu žluté. Nakonec obě linky lehce rozmaž a doplň řasenkou.Zelené líčení

Zelené líčení[/tab]
[/framed_tabs]

Čím si oči odlíčit? Čti: Test očních odličovacích přípravků

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.