Jsem zamilovaná, ale v sexu jsem “zablokovaná”

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-petry/” color=”yellow”]BLOG PETRY[/button]

Jak už to někdy bývá, tak i když se zamiluješ do kluka svých snů, chodíte spolu, ve společnosti se  normálně bavíte, ale jakmile máte spolu tu intimní chvilku, najednou jakoby ztuhneš a nemůžeš se vůbec uvolnit. Co s tím? Ještě než se rozhodneš navštívit sexuologickou poradnu, zkus pár možností, které ti mohou pomoci.

Důležité je, abys vždy byla psychická uvolněná. A psychické pohodě prospívají různé druhy cvičení. Choď často plavat, nebo se přihlas do kurzu břišního tance či například na jógu. Všechny tyto cviky posilují pánevní dno, čímž jednou můžeš dosáhnout hlubokému orgasmu, aniž bys věděla jak.

Hudba, sladkosti, pohoda

Často poslouchej uvolňovací relaxační hudbu. Je jich na trhu spousta, ale nemusíš poslouchat jen relaxační hudbu, nejlepší je při sexu i tvá oblíbená příjemná melodie, při které zapomeneš na všechny starosti okolo a budeš se věnovat v myšlenkách jen vám dvěma.

Některé druhy jídla či pití tě též mohou povzbudit k lepší sexuální náladě. Říká se, že ústřice je hlavním afrodiziakem – jídlem, který pomáhá v sexu zvýšit hladinu testoteronu. Ale jsou vhodné jen pro muže. Dalším oblíbeným afrodiziakem je čokoláda. Zkus třeba partnera posypat čokoládou a pak ho olízej, nebo mu namaž nějakou čokoládou jeho chloubu a slízej ji, pokud jsi kreativní, vždycky tě napadne, jak mít na partnera větší chuť. Z pití je nejlepší víno, které uvolňuje napětí, sexuální zábrany, ale zase to nesmíš moc přehánět, opilost není zrovna ideálním řešením.

Nejsi v tom sama

Sexuální problém měla i hlavní hrdinka v knížce Akvárium lásky, kterou napsala spisovatelka a herečka Anna-Leena Härkönen. Sára se seznámila s redaktorem a chystá se s ním do postele. Nedaří se jí sex a nemůže dosáhnout milostného vyvrcholení. Její kluk zkouší všechno možné, je na ni hodný, pak za hrubý, ale stejně si neví rady, jak už by jí mohl vyhovět.  Nakonec jí říká, aby to Sára zkusila s jiným. Stejně tak to Sáře poradila i jiná kamarádka a nakonec to Sára udělá s náhodným klukem z večírku.

I když je děj této knihy vymyšlený, při jejím čtení budeš mít pocit, že se svým problémem nejsi sama.

Určitě se svým klukem najdeš to správně řešení, které vám pomůže vylepšit sex tak, aby se stal  rozkošným naplňujícím zážitkem.

Autorka: Petra Lecnarová

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.