Když plamínek lásky nehoří…

[button link=”https://slecna.info/tag/evcin-blog/” color=”red”]EVČIN BLOG[/button]
EVČIN BLOG – Když jsem byla malá holčička, rodiče a starší sestry mi četli pohádky, ve kterých nádherné, prosté, hodné dívky získaly jakoby náhodou lásku na celý život. Princezna na hrášku, Popelka,… to byly mé vzory, kterými jsem se toužila stát a prožít takové štěstí v podobě lásky jako ony. Postupem času přicházím na to, že naivita je sice fajn, ale zaručuje hořké zklamání.

deprese-placLáska je pořádně vrtkavá a nejistá sázka do loterie, stává se, že si vsadíme a prohrajeme. Vsadíme jen na možnost, že nás musí ten “onen” kluk mít rád, protože “já ho přece ráda mám a v pohádce, ve filmech, v seriálech to přece chodí jako po másle, nikdo nikoho prakticky neodmítá”… JENŽE někdy se prostě stane, že nás kluk odmítne a… my si můžeme oči vyplakat.

Snad každá holka si prošla zklamáním v lásce. Ne každá si ale prošla zklamáním v podobě odmítnutí. Kluk tě přímo nebo nepřímo pošle do… všichni víme kam. A co teď? Mám plakat, sesypat se, bušit na jeho dveře, bombardovat ho na FB, volat mu, psát mu o hodině matematiky básničky, ve kterých bych mu dokázala odpustit snad všechno?

Paní nekompromisní

Jsme snad silné slečny, ne? On mě nechce? Jeho chyba. Nebudu o sebe pečovat snad proto, abych ho ještě stihla okouzlit, ale proto, že se mám ráda a chci, aby viděl, že nejsem nějaké ořezávátko a žiji dál. Jestli by měl u mě později ještě šanci? Zapomeň, “hošánku”.

Dívčí srdíčko potřebuje naordinovat ještě spousty zklidňujících léků v podobě, kamarádek, které slečnu podrží, podnikání věcí, při kterých bude myslet na něco lepšího, než je jeden člověk, kterému nemůže přijít na jméno.
Další z věcí je pláč… plač, když se ti uleví. Klidně křič (na odlehlých, neobydlených místech samozřejmě).

Má oblíbená hláška: “Stay strong, honey.” má široké využití. I v tomto případě se hodí.
Věř, že na tebe tam, někde ve světě čeká kluk, který ocení, že ho máš upřímně ráda. Jen ho najít… Láska a čas jsou přece relativní!

Autorka: Evča
http://ladynectarine.blogspot.cz/

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.