Připravená na rande za pět minut!

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]
Máš rande s tím nejhezčím klukem pod sluncem, takže jsi musela nutně strávit celé odpoledne s kamarádkou hledáním toho nejlepšího modelu. I když jdete s novým objevem jenom na pizzu, chceš být dneska prostě dokonalá. Ale jejej! Nákupy se lehce protáhlyNejhezčí kluk pod sluncem tě má vyzvednout za méně než deset minut, a ty jsi teprve vylezla ze sprchy. Co teď? 

Lesk na rty vypadá přirozeněji než rtěnka

Předpokládám, že oblečení už máš nachystané (aspoň doufám, když jsi nad tím strávila celé odpoledne a nejspíš ještě spoustu času před tím!). Takže jak dál, abys vše stihla?

Vlasy

Pokud sis je nestihla umýt a nevypadají už zrovna fit, použij suchý šampon. Aplikuj ho nejprve ke kořínkům vlasů, a pak rozčeš po celé délce vlasů. Pokud ani tak vlasy nedostaneš do nejlepší formy, sepni je do vysokého culíku, je to sexy, pohodlné a praktické!

Líčení

Podkladový make-up je nezbytná nutnost, pokud chceš dneska vypadat skvěle.

Make up zvol lehčí, vypadat na první rande jak po bahenní koupeli neudělá ten nejlepší dojem. Popřípadě můžeš make-up vynechat a použít jen…

Pudr – lehký, matný, přirozená barva. Zapomeň na pudry se třpytkami, ještě nejsou Vánoce!

Oči. Neztrácej čas se stíny nebo tužkou, hitem (zvláště na prvním rande) je přirozenost! Použij černou prodlužující řasenku a chvilku si s ní pohraj, ať jsou řasy opravdu dlouhé, a ať se k sobě hlavně nelepí! Prostě zvýrazni přirozené kontury svých řas.

Tvářenkana tu spousta z nás zapomíná, a přitom je to fakt super vychytávka. Na kluka pak působíš zdravěji a veseleji. Ale pozor! Nic se nemá přehánět a dej si opravdu bacha, ať nevypadáš spíš jako Marfuša! Tvářenku nanášej velkým štětcem směrem od lícní kosti k nosu.

Lesk! Nechceš přece, aby měl tvůj idol růžovou pusu, až si budete dávat polibek na rozloučenou.

… a už zvoní u dveří. Jsi hotová? Tak hurá randit!

 

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

No Comments Yet

Comments are closed