Lesk vianočných večierkov

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Aj keď v kalendári máme ešte stále jeseň, zima nám už poriadne silno klope na dvere. Teploty na teplomeroch ukazujú nelichotivé čísla pod nulou. Ale netreba to brať tragicky slečny. Okrem tej zimy sa pomaly blížia najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Výzdoba v nákupných centrách sa na nás usmieva, otvárajú sa vianočné trhy v každom väčšom meste a chystáme vianočné darčeky.

Ešte pred všetkým tým zhonom a pečením treba s noblesou absolvovať vianočné a mikulášske party. Nevieš čo na seba, aby si žiarila? Žiadny strach, aj tento oriešok ti pomôžeme rozlúsknuť.
Vianočný večierok je čas, kedy sa môžeš ukázať v tom najlepšom štýle.image

Červená

Táto farba neodmysliteľne patrí k Vianociam. Či už túto farbu zvolia čiernovlásky alebo plavovlásky, nič tým nepokazíte. Hodíte sa takmer každej. Dbajte však na strih v súvislosti s vašou postavou. Čipkované puzdrové šaty sú veľmi trendy. Šaty doplňte menej výraznými doplnkami. Náhrdelník, náušnice alebo náramky môžeš voliť striebornej alebo zlatej farby. Jednoduchá listová kabelka, topánky na podpätku a môžeš vyraziť.

Čiernaimage

Klasika. Ak nechceš veľmi pútať pozornosť, tak táto farba je pre teba tá pravá. Ak je to noblesný večierok, pokojne zvoľ dlhé šaty s rafinovaným výstrihom. Pozor, nie vulgárnym. Šéfovi by sa to veľmi nemuselo páčiť. Ak sa večierok odohráva v menej formálnom prostredí, puzdrové alebo korzetové šaty nad kolená je správna voľba. K tejto farbe si môžeš dovoliť doplnky akejkoľvek farby. Prípadne zvoľ zaujímavú kabelku. Nezabudnime opäť vysoké podpätky.

Nudeimage

Takzvaná telová alebo púdrová farba. Je to nádherná a veľmi elegantná farba. Avšak daj pozor na farbu tvojej pokožky. Slečny s bledou pokožkou by mohli úplne splynúť v dave. Ak chceš šaty tejto farby, priprav sa aspoň mesiac pred akciou v soláriu. Doplnky v zlatom odtieni budú k takýmto šatám nádherné.

Modráimage

Odtiene modrej sú hitom tohtoročnej sezóny na večierky. Tiež je to farba, ktorá sa viac-menej hodí každej z nás. Či už zvolíte krásnu dlhú róbu s vlečkou alebo princess strih nad kolená, obe voľby budú skvelé. V priestore neprehliadnuteľné. K tejto farbe veľmi opatrne s doplnkami. Voľ radšej menej výrazné sklenené, vykameňované alebo štrasové doplnky. Kabelka tiež nenápadná. Nechaj vyznieť farbu šiat a budeš kráľovnou večierka.
A ešte jedna dôležitá rada. Večierky sú určené na to, aby sme sa pozoznamovali s kolegami s iných oddelení. Dbaj na to, aby si z večierka odchádzala po svojich a na druhý deň nemuseli kolegovia na teba ukazovať prstom. Tak šup do obchodov kúpiť šaty a hor sa do spoločnosti. Uži si to s noblesou a gráciou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.