Nápady, jak a s čím kombinovat barevné kalhoty

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]

Barevné kalhoty letos slaví svůj návrat – nosí je každý! Barevné spektrum je široké, takže se kalhoty dají kombinovat skoro s čímkoliv, co máte ve skříni. Jsou pohodlné, veselé, snadno se o ně pečuje a jsou prostě šik!

Barevné kalhoty (zvláště růžové, červené, žluté) jsou výrazné už samy o sobě. Nos k nim tedy méně výrazné topy a svetříky. Ty pak můžeš doplnit o trochu nápadnější šperk.

Oranžové kalhoty (S.Oliver) se skvěle doplňují s pruhovaným trikem či svetříkem (New Yorker).

Červená barva = láska. K těmto kalhotám (S.Oliver) bych zvolila bílé triko s černým potiskem (Reserved).

Tip: Na bílé tričko si nech vytisknout vlastní potisk. Levně získáš originální tričko :-)

Růžové kalhoty (S.Oliver) jsou velmi výrazné. Určitě nešlápnete vedle kombinací s výraznějším trikem. Zdánlivě se k sobě tyto barvy nehodí, kombinací však docílíte svěžího jarního outfitu (Reserved). Pozor: Není růžová jako růžová. A ne každému růžová sluší!

Zelená a žlutá? Nikdy nezklame! (S.Oliver, H&M)

Tip: V obchodě si k těmto kalhotám rovnou zkoušej různá trika nebo si přines i nějaká vlastní. Kombinovat s takto výraznými kalhotami není jednoduché a určitě bys nebyla ráda, kdybys po návratu domů zjistila, že se ti k novému kousku hodí jen jedno tričko!

Jaké zvolit boty?

Tip: sandálky, H&M

Bez podpatku! Balerínky, „kristusky“, sandálky, kecky i žabky budou ke kalhotám vypadat dobře – boty na podpatku by jim braly „slávu“ a v některých případech by mohly působit spíš lacině. Pokud jsi ale zapřísáhlá milovnice podpatků, svou alternativu si k těmto kalhotám určitě najdeš.

Kde kalhoty koupit?

Barevné kalhoty najdete letos v každém větším módním řetězci. Doporučuji St.Oliver, H &M, Promod, Reserved a Mango. Chybu neuděláš ani když projdeš second-handy v okolí, určitě tam najdeš hodně zajímavé, originální a slušivé kousky.

 

Připravila: Káťa

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.